Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Обласна премія імені Василя Стефаника



Лауреати 2024

Михайло Верес у номінації «Новелістика» за книгу «Небо під трапом».

Василь Андрушко у номінації «Поезія» за книгу «Прогноз погоди».

Василь Клічак у номінації «Твори, або роботи, що популяризують творчість В. Стефаника і написані письменниками, котрі проживають за межами області» за книгу «Стефаник: поема-цикл».

Лауреати 2023

Аделя Григорук  у номінації «Документальна науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» за книгу «Рука різця не випускала : Творчий портрет Василя Кабина».

Власта Власенко (Богдана Ковалюк) у номінації «Поезія» за книгу «Афини»

Лауреати 2022

Василь Мойсишин у номінації «Поезія» за книгу «Матерія».
Ігор Костюк у номінації «Документальна і науково-критична література» за книгу "НОТАТКИ НА ПОЛЯХ".
Володимир Гловацький у номінації «Проза» за книгу "БРАТЕ, ПІДИ".

Лауреати 2021

Богдан Томенчук у номінації «Поезія» за книгу «Переступний день».
Ігора Любчик у номінації «Документальна і науково-критична література» за книгу «Лемківські долі: трагізм і пам’ять поколінь».
Іван Монолатій у номінації «Проза» за книгу «Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література «пам’ятає» українські міста».

Лауреати 2020

Дмитро Лазаренко у номінації «Поезія» за поетичну збірку «На самоті з Творцем»

Євген Луців  у номінації «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» за твір «Замовлені від кулі шаблі. Гуцульська магія»

Лауреати 2019

Іван Війтенко у номінації «Поезія» за книги «Блискавка на остриві осені» та «Дорога на узвишшя»

Лауреати 2018

Галина Христан у номінації «Проза» за книгу «Отченаш неба»
Леся Шмигельська у номінації «Поезія» з книгами «ПроСвіт» та «Осанна осені»
Оксана Парипа, Петро Парипа у номінації «Журналістика» за книгу «Великі українці без масок»

Лауреати 2017

Мирослав Габорак  у номінації «Документалістика і науково-критична література» за працю «Назви гір і полонин Івано-Франківщини (Етимологічний словник-довідник) (українознавство)».
Ярема Гоян у номінації «Твори або роботи, що популяризують творчість Василя Стефаника і написані письменниками, котрі проживають за межами області» за книгу «Воскресіння Сонця».
Дмитро Захарук у номінації «Проза» за книгу „Осінні проліски” та „75. Вибране до ювілею”.
Мирослав Попадюк  у номінації «Поезія» за книгу „Зоряна паморозь”

Лауреати 2016

Михайло Батіг у номінації «Проза» за книгу «Сад білих тіней»
Любомир Михайлів у номінації «Поезія» за книги поезій «Йшли батальйони на Схід», «Сонячні бджоли», «Як маків цвіт»
Роман Горак у номінації «Твори або роботи, що популяризують творчість Василя Стефаника і написані письменниками, котрі проживають за межами області» за художньо-есеїстичне видання «Василь Стефаник»
Богдан Кіндратюк у номінації «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» за монографічне дослідження «Дзвонарська культура України»

Лауреати 2015

Микола Лесюк у номінації «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» за  книгу-монографію «Становлення і розвиток української літературної мови в Галичині» (2014).

Лауреати 2014

Ольга Деркачова у номінації «Проза» за роман „Крамниця щастя" (2013)
Любомир Стринаглюк у номінації «Поезія» за збірку віршів „Бентежні видива"(2012)
Марта Хороб у номінації «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» за працю „Грані художнього буття: нариси з української літератури ХХ століття" (2013).  

Лауреати 2013

Марія Вайно у номінації «Проза» за книги „Шкіци на одвірках" (2011) та „Станіславські фрески" (2012)
Ярослав Ясінський у номінації «Поезія» за збірку віршів „Ордалія" (2012)

Лауреати 2012

Ткачівський Ярослав у номінації «Проза» за прозові твори „Неділя всепрощення", „До моря їхали", „Пісня на порозі Раю"
Космач Анна у номінації «Поезія» за поетичну збірку „Не буде так"
Васильчук Микола за книжку „Профілі"

Лауреати 2011

Слоньовська Ольга у номінації «Поезія» за книгу поезій "Пектораль"
Ганущак Василь у номінації «Поезія» за книгу "На бурунах часу"
Харитон Василь у номінації «Проза» за книгу "Покутяни"

Лауреати 2010

Ткачівська Марія у номінації «Проза» за книгу „Тримай мене, ковзанко”
Рябий Василь у номінації «Проза» за книгу „Віно коконіВ”

Лауреати 2009

Бабій Василь Іванович  у номінації «Проза» за книгу „Королеви європейських престолів”
Нагірняк Василь Васильович у номінації «Документальна і науково-критична література»за книгу „Во Славу Золотого Тризуба”
Піхманець Роман Володимирович у номінації «Документальна і науково-критична література» за книгу „Іван Франко і Василь Стефаник: Взаємини на тлі доби”

Лауреати 2008

Вардзарук Лук'ян Дмитрович  у номінації «Документальна і науково-критична література» за двотомне видання “Реабілітовані історією. Івано-Франківська область”

Лауреати 2007

Стефурак Неоніла у номінації «Поезія» за збірку поезій "Душа"
Хороб Степан Іванович у номінації «Документальна і науково-критична література»за збірки наукових праць

Лауреати 2006

Смоляк О. у номінації «Проза» за книгу прози "У часи не-Батиєві"
Баран Є.у номінації «Документальна і науково-критична література» за серію публікацій в 2004-2005 рр.

Лауреати 2005

Юсип Д. у номінації «Проза» за книгу „Норовистий кінь Посейдона”

Добрянський В. у номінації «Документальна і науково-критична література» за книгу „Велика Сикавицька війна”

Онишко А. у номінації «Поезія» а книгу перекладів Е. По „Ельдорадо”

Лауреати 2004

Чир Н. у номінації «Поезія» за книгу „”Калиновий спалах”

Дзюба М. у номінації «Проза» за книгу „Укриті небом”

Баран В. у номінації «Документальна і науково-критична література» за книгу „Михайло Зорій”

Лауреати 2003

Аронець М. у номінації «Поезія» за книгу „Поезія”

Процюк С.  у номінації «Проза» за книгу „Інфекції”

Лауреати 2002

Лесів В.  у номінації «Проза» за книгу „Столике сонце”

Андрусяк М.  у номінації «Проза» за книгу „Брати грому”

Лауреати 2001

Дичка Н. у номінації «Поезія» за збірку поезій „Тебе любити піснею небес”

Грабовецький В. у номінації «Документальна і науково-критична література» за книгу „Нарис історії Княгинина”

Лауреати 2000

Яновський Микола у номінації «Проза» за новели „Далеке сяйво”,”Срібна куля, „Міна”, „Зубач”, „Хрещений”

Радиш Богдан у номінації «Поезія» за збірку поезії „Притчі”


Грещук В., Кононенко В. за наукові розвідки у 1999 році.

Лауреати 1999

Турелик Галина у номінації «Поезія» за добірку віршів „Світлотіні старих світлин”

Добрянський Павло у номінації «Проза»  за гумористичну повість „Веселий аптекар”

Полєк Володимир  у номінації «Документальна і науково-критична література» за наукове дослідження „Українська література у зарубіжній критиці і перекладах”

Лауреати 1998

Пушик Степан  у номінації «Поезія» за збірку поезій „Хмаролом”

Бойко Богдан у номінації «Проза» за повість „По голови... По голови...”, нарис „”Великдень в Україні”

Калина Ватаманюк у номінації «Проза»  за збірку нарисів „Від лиця Твого, Господа, судьба моя іде...”

Оновлено 18-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка