Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Звернення до читача     In English

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка.

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.Франка - осередок громадської активності, інтелектуального спілкування, залучення до читання. Це - публічний простір, що відповідає інформаційним і духовним потребам сучасного користувача. Наші поетапні професійні набутки формувалися і формуються копіткою працею фахівців бібліотеки.

Налагоджені успішні комунікативні взаємини з творчими спілками і громадськими організаціями, владними структурами, закладами культури, освіти, бізнесу допомагають бути затребуваними, реалізовувати інновації, розширювати спектр бібліотечних послуг, популяризувати вітчизняну і світову літературу з різних галузей знань, наукові, винахідницькі, творчі звершення краян. Головним завданням нашої бібліотечної команди є рух до утвердження основних гуманітарних цінностей суспільства, створення особливого середовища для людей, які націлені на самореалізацію.

Життя ОУНБ ім. І. Франка  - це минувшина і сьогодення, де як у барвистому вінку переплелися яскраві незабутні роки праці кількох поколінь бібліотечних працівників, де шанують традиції, впроваджують інновації, дбають про прийдешнє.

Наша бібліотека - це храм науки і освіти, духовності і добра. Адже саме тут кожен може наблизитись до скарбів світової думки, знайти велику користь душі своїй, піднятися над буденністю і поринути у віртуальний світ Інтернету.

Запрошуємо до обласної бібліотеки всіх, хто прагне нових знань, нових книг та інформації, нових вражень і здивувань.


Людмила Бабій

директор обласної універсальної

наукової  бібліотеки ім. І. Франка,

заслужений  працівник культури України

 

 

 

 

 

Оновлено 12-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка