Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

архiв новин Сучасні досягнення в науці, техніці і технологіях    2016-09-01

У відділі економіко-виробничої літератури обласної бібліотеки ім. І.Франка відкрита нова тематична книжкова виставка „Сучасні досягнення в науці, техніці і технологіях”. докладно »


 Ретроісторії від Марека Краєвського:запрошуємо до бібліотеки    2016-09-01

Святкує 50-річчя сучасний польський письменник, філолог-класик Марек Краєвський. У відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка з цієї нагоди відкрита виставка-вітання із циклу „У колі друзів”. докладно »


 Інформаційне суспільство: акценти сучасності (інноваційні технології – людям похилого віку )    2016-09-02

31 серпня працівники відділу абонементу ОУНБ ім. І. Франка організували та провели у Івано-Франківському Територіальному центрі соціального обслуговування навчально-пізнавальну бесіду „Інформаційне суспільство: акценти сучасності” та презентували книжкову виставку відповідної тематики. докладно »


 Книги шрифтом Брайля    2016-09-02

Фонди обласної універсальної наукової бібліотеки поповнили книги, які видані в рамках соціально-освітнього проекту «Книга Брайлем». Цей проект впроваджується Львівським обласним осередком громадської організації «Українська спілка інвалідів» за фінансової підтримки благодійної організації «Фонд родини Нечитайло». докладно »


 Система освіти в США та в Україні    2016-09-05

1 вересня 2016 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбувся захід, присвячений святкуванню Дня знань в Україні. Керівник центру Жирик Л.І. запросила волонтерів Корпусу Миру в Україні Томаса Барефута та Роберта Грувера приєднатися до заходу і розповісти учасникам про американську систему освіти. докладно »


 Американські та українські письменники: жанр фантастики    2016-09-05

В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І Франка у рамках міні-проекту обласної книгозбірні, підтриманого Посольством США в Україні, відбувся круглий стіл за участю відомих письменників Прикарпаття, які творять в жанрі фантастики. докладно »


 Волонтерство в бібліотеці    2016-09-05

Сьогодні сучасна бібліотека все більше намагається запрошувати до співпраці волонтерів – фізичних осіб, які добровільно здійснюють благодійну, неприбуткову та вмотивовану діяльність, що має суспільно корисний характер. докладно »


 Акція „Крок до читача”    2016-09-06

Відділ літератури з мистецтва спільно з відділом книгозберігання Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках „Літніх читань” завершив третій тур акції «Крок до читача». докладно »


 Презентація книги Богдана Волошина «Політ золотої мушки»    2016-09-08

7 вересня 2016 р. у відділі загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулася презентація збірки оповідань Богдана Волошина «Політ золотої мушки» – найвеселішої книжки про галичан, яка вийшла у львівському «Видавництві Старого Лева». докладно »


 Вшановуємо Івана Франка разом    2016-09-09

8 вересня 2016 року у Франків ювілейний рік (160-ліття від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка) фахівці відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка разом з вчителем української мови та літератури Сніжаною Цуркан ЗШ №12 ім. І. Франка провели інформаційний брифінг «Мистецька Франкіана». докладно »


 Книга прочитана екраном    2016-09-09

З нагоди святкування Дня українського кіно відділ літератури з мистецтва спільно з відділом книгозберіганння до Дня українського кіно презентують книжково-ілюстративну виставку-дискусію „Книга прочитана екраном” докладно »


 Відкриття культурного проекту «Ренесанс»    2016-09-09

8 вересня 2016 року у відділі літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулось офіційне відкриття проекту «Ренесанс» організованого культурним центром «Новий Акрополь». докладно »


 Сучасна бібліотека: територія можливостей    2016-09-13

12 вересня центром електронних засобів інформації ОУНБ ім. І. Франка для студентів першого курсу юридичного факультету університету права імені Короля Данила Галицького організовано День відкритих дверей „Сучасна бібліотека: територія можливостей”. докладно »


 Твори Франка мовою кіно    2016-09-15

14 вересня центр електронних засобів інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка запросив до книгозбірні студентів коледжу університета права імені Короля Данила Галицького. За давньою доброю традицією першокурсникам організували та провели екскурсію бібліотекою, знайомлячи з різноплановою роботою установи та послугами для користувачів, якими можна скористатися в обслуговуючих відділах. докладно »


 Розпочинається ІІІ тур акції «Зустрінься з кумиром»    2016-09-16

Назустріч Всеукраїнському дню бібліотек фахівці відділу літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для читачів книгозбірні проводять тиждень сюрпризів. Бажаючі можуть зголоситися на зустріч з улюбленим митцем, яку для Вас організують працівники відділу та подарують фото з автографом кумира на згадку. Акція триватиме до 30 вересня 2016 року. докладно »


 Літературний диліжанс „Шляхами творчості Івана Франка”    2016-09-17

В рамках заходу до 160-річчя від дня народження Івана Франка відділ краєзнавчої літератури запрошує на перегляд малюнків учнів початкових класів за казками Каменяра „У світі Франкової казки”, який триватиме до 4 жовтня. Користувачі бібліотеки мають змогу віддати свій голос за найкращий, на їхній погляд, малюнок учасників конкурсу. докладно »


 „Інтелектуалізація економічного розвитку краю – вимога часу”    2016-09-19

16 вересня 2016 року працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка взяли участь в обласній науково-практичній конференції „Інтелектуалізація економічного розвитку краю – вимога часу”, присвяченій професійному святу – Дню винахідника і раціоналізатора. докладно »


 Знання для адаптації в умовах сучасного суспільства    2016-09-21

20 вересня 2016 р. відбувся випуск групи слухачів безкоштовних курсів для людей похилого віку з основ комп'ютерної грамотності, які діють у регіональному тренінговому центрі, що був створений в рамках програми «Бібліоміст» при обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка. Учасники отримали сертифікати, які їм вручила директор обласної бібліотеки Бабій Л.В. докладно »


 Знайомство з бібліотекою    2016-09-22

21 вересня 2016 р. працівники відділу загального читального залу провели екскурсію для ліцеїстів першого курсу (група СР-11) Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею з метою ознайомлення з діяльністю структурних підрозділів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка та розмаїттям її можливостей і послуг. докладно »


 Володимир Качкан: „З духовним даром до І. Франка”    2016-09-23

22 вересня 2016 року у відділі літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулася літературна імпреза академіка Володимира Качкана „З духовним даром до І. Франка”, присвячена 160-літньому ювілеєві великого Каменяра. докладно »


 22 вересня – День партизанської слави України    2016-09-23

З цієї нагоди у відділі загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка діє книжково-ілюстративна виставка-спогад «Дорогами партизанської слави» докладно »


 Підведені підсумки обласного конкурсу бібліографічних посібників    2016-09-25

21 вересня 2016 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка були підведені підсумки ІІ (заключного) етапу обласного конкурсу бібліографічних посібників національно-патріотичної тематики «Незалежній Україні – 25», у якій взяли участь усі ЦБС Івано-Франківщини. докладно »


 Михайло Грушевський – великий син великого народу    2016-09-26

Таку назву носить книжково-ілюстративна виставка-персоналія, що діє у відділі загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка в рамках святкування ювілею епохальної постаті української історії, якому 29 вересні 2016 р. минає 150 років від дня народження (1866-1934) і чиї роковини відзначатимуться на державному рівні – Михайла Сергійовича Грушевського. докладно »


 На пошану Михайла Грушевського    2016-09-26

До 150-ліття від дня народження Михайла Грушевського працівники відділу книгозберігання ОУНБ ім. І. Франка в читальному залі представили книжкову виставку-вшанування «Літописець історії України». докладно »


 Візит Віце-Консула США Ніка Стокса до Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка    2016-09-26

22 вересня 2016 року Віце-Консул США Нік Стокс завітав до міста Івано-Франківська та в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” обласної бібліотеки ім. І.Франка провів презентацію про диверсифікаційні візи та проблеми візового шахрайства. докладно »


 Серія «Схід/Захід»: презентація четвертої книги    2016-09-27

27 вересня 2016 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація четвертої книги із серії «Схід/Захід», до якої увійшла проза уродженця Івано-Франківська письменника Тимофія Гавриліва та вірші відомого луганського поета, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Василя Голобородька. докладно »


 Круглий стіл «Новації для педагога-вихователя»    2016-09-27

Працівники відділу літератури з мистецтва ОУНБ ім. І. Франка у переддень Всеукраїнського Дня вихователя та всіх дошкільних працівників завітали до своїх партнерів-педагогів у ДНЗ № 29 «Кобзарик» м. Івано-Франківська на круглий стіл де обговорили ряд питань щодо подальшої співпраці. докладно »


 Расизм – глобальна проблема сучасності    2016-09-27

25 вересня 2016 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка відбувся дискусійний клуб з питань расової дискримінації. Модератором клубу була американка, волонтер Корпусу Миру в Україні Тітанія Грін, яка нині проживає в місті Коломия Івано-Франківської області і працює в загальноосвітній школі №1, де викладає англійську мову. За професією вона філософ, але впродовж багатьох років цікавиться питаннями боротьби з расовою дискримінацією в США. докладно »


 Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжнародна діяльність бібліотек як складова європейського вибору держави»    2016-09-27

22-23 вересня 2016 року в м. Одесі проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжнародна діяльність бібліотек як складова європейського вибору держави». Метою конференції було висвітлення пріоритетних напрямів міжнародної діяльності бібліотек України. Івано-Франківську ОУНБ ім. І.Франка на конференції представляла заступник директора Жирик Л.І. докладно »


 Славний ювілей журналу «Перевал»    2016-09-28

Пропонуємо вашій увазі виставку, присвячену 25-річчю з дня заснування івано-франківського літературно-художнього і громадсько-політичного часопису, який виходить з 1991 року. Його співзасновниками є Івано-Франківська обласна рада та обласна організація Національної Спілки письменників України. докладно »


 День наукової книги    2016-09-28

28 вересня 2016 року фахівці відділу економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної літератури ім. І. Франка провели День наукової книги для студентів вищих навчальних закладів нашого міста. докладно »


 Михайло Грушевський і Прикарпаття    2016-09-29

З нагоди святкування 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки – першої у ХХ столітті незалежної Української держави, історика і організатора української науки Михайла Сергійовича Грушевського (1866-1934) центр електронних засобів інформації обласної бібліотеки підготував віртуальну виставку «Михайло Грушевський і Прикарпаття». докладно »


 Подорож літературним диліжансом „Шляхами творчості Івана Франка”    2016-09-29

28 вересня у відділі краєзнавчої літератури обласної бібліотеки в рамках циклу „Шляхами творчості Івана Франка” відбувся перегляд фільму „Франкове Прикарпаття” та ознайомлення з книжково-ілюстративною виставкою „Іван Франко – духовний батько Галичини”. докладно »


 Переможці обласного конкурсу «Краща бібліотека 2016 року»    2016-09-30

30 вересня 2016 року члени журі обласного конкурсу «Краща бібліотека 2016 року» розглянули надіслані на другий (заключний) етап портфоліо бібліотек-учасників – переможців першого (районного) етапу конкурсу. докладно »


 «Вниз головою» - третя поетична збірка прикарпатської поетеси    2016-09-30

28 вересня 2016 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація третьої поетичної книги Світлани Бреславської-Кемінь «Вниз головою». докладно »


Оновлено
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка