Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

ІГОР КОСТЮК. НОТАТКИ НА ПОЛЯХКнига Ігоря Костюка «Нотатки на полях» представляє собою цілий калейдоскоп і чин прикарпатського футболу. Автор подає у своєму особливому трактуванні та осмисленні словесні образи футбольних команд, тренерів, гравців, керівників клубів та інше.

Під майстерним пером письменника оживає історія часу, в якому через есе, нариси, інтерв'ю постає ціла епоха Прикарпатського футболу. Приналежність Ігоря Костюка до спортивної журналістики формує його світогляд і, власне, професійний погляд про всенародну гру. Автор знає футбол по-особливому, нестандартно, аналітично і покроково. Відчувається, що письменник по-справжньому закоханий у спорт, оскільки наявна ота щира та справжня віддача цій справі, яка подекуди переважає над професією журналіста.

Манера стилю у згаданій книжці характеризується прямотою та відвертістю, всі герої, про яких пише автор, з повагою ставляться до своїх професійних обов'язків і свого призначення. Багато спортсменів, тренерів і футболістів входять до найближчого кола оточення І. Костюка, проте він об'єктивно оцінює їхні досягнення і навіть критикує їх, коли вони допускають певні помилки. Ця книга - про емоції і переживання, невідомі факти і загадки забитих і незабитих голів, перемоги і поразки.

 

Батіг М. Нотатки на полях, або Політ птаха з підбитим крилом, який таки летить: [про однойм. кн. спорт. футбол. оглядача І. Костюка та її презентацію в обл. «Просвіті»] / М. Батіг // Злагода. - 2021. - 24-30. лип. (№30). - С. 4.

 

Оновлено 31-01-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка