Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Сучасна бібліотека: територія можливостей12 вересня центром електронних засобів інформації ОУНБ ім. І. Франка для студентів першого курсу юридичного факультету університету права імені Короля Данила Галицького організовано День відкритих дверей „Сучасна бібліотека: територія можливостей”.

   Переважна більшість першокурсників вперше завітали до нашої книгозбірні. Завідувач центру електронних засобів інформації Ольга Люба провела для них ознайомлюючий екскурс бібліотекою і розповіла про роботу її структурних підрозділів. У день відвідин молоді люди, як майбутні відвідувачі бібліотеки, ознайомилися з правилами користування установою та її фондами, системою каталогів і картотек для читачів, сучасними методами пошуку інформації. В Інтернет-центрі отримали корисну інформацію про Інтернет-сервіси, власні та придбані електронні ресурси та інші сучасні послуги, які надаються користувачам.

   Студенти мали змогу відвідати усі обслуговуючі відділи та ознайомитись з послугами, можливостями і напрацюваннями кожного з них зокрема. Запроваджуючи новітні технології в практику своєї роботи, обласна бібліотека не тільки оперативно й якісно задовольняє інформаційні запити своїх користувачів як традиційних, так і дистанційних (віртуальних), але й пропонує широкий репертуар соціокультурних проектів, заходів, перелік яких завжди можна прочитати на нашому веб-сайті www.lib.if.ua в розділі «Заходи» .

   Отож, долучаючись до одного з таких проектів на відзначення року Івана Франка, святкування 160-річчя від дня народження та 100-річчя з дня смерті великого Каменяра, центр електронних засобів інформації (ЦЕЗІ), маючи свої власні напрацювання, підготував низку заходів, які пропонує своїм відвідувачам.

   У ході представлення діяльності та ресурсів ЦЕЗІ студентам університету права імені Короля Данила Галицького показали мультимедійну презентацію «Відомий і невідомий Іван Франко». Вона розкриває маловідомі факти з життя та творчості Івана Яковича Франка, показує його унікальні літературні здібності, а також містить інформацію про тих жінок, які стали для поета натхненням, музою, щирою піснею, неповторною поезією. Без них українська література не мала б нев'янучого вінка поезій, що стали поруч кращих зразків світової інтимної лірики і слова яких самі просяться на музику.

   На завершення зустрічі всіх студентів запросили стати активними відвідувачами, а можливо, й учасниками заходів, а всі бажаючі мали можливість стати читачами бібліотеки.

 

Оновлено 30-11-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка