Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Сучасні досягнення в науці, техніці і технологіяхУ відділі економіко-виробничої літератури обласної бібліотеки ім. І.Франка відкрита нова тематична книжкова виставка „Сучасні досягнення в науці, техніці і технологіях”.

  Впровадження досягнень науки і техніки у реальне життя, що передбачає інноваційну модель розвитку, приведе до модернізації економіки, яка полягає у заміні одних елементів виробничої системи іншими більш сучасними. Це можуть бути принципово нові технології, які є результатом завершених наукових досліджень і розробок. Наука як генератор нових знань має бути визнана національним пріоритетом розвитку і головним фактором реформування економіки. Можливим це стає лише за умов послідовної державної науково-технічної політики та створення сприятливих інвестиційних умов для підприємств, що впроваджують інновації.
  Україна належить до промислово розвинутих країн світу, її структура промисловості охоплює базові галузі - чорну і кольорову металургію, хімію та нафтохімію, машино- і приладобудування, переробну промисловість, виробництво засобів зв'язку, енергозберігаючі технології,  інформатики та складної апаратури, літакобудівна галузь, нанесення покриттів та ін.
  Цим важливим питанням присвячена книжкова виставка, розгорнута у відділі економіко-виробничої літератури. Увазі читачів пропонуються наукові вісники, колективні монографії, аналітичні доповіді, науково-практичні розробки, популярні видання, моніторингові відомості, автореферати, які знайомлять із зазначеними питаннями.
Вагомим додатком до виставки є підбірка наукових фахових журналів: „Наука та інноваці", „Сучасні інженерні технології", „Проблеми програмування", „Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ", „Енергетика та електрифікація", „Науковий вісник Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу".
  Запрошуємо до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка ознайомитись із новими виданнями про сучасні досягнення в науці та техніці науковців, викладачів, виробничників, спеціалістів, студентів.

Оновлено 25-05-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка