Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Інтернет-версії українських газет та журналів. Вебліографічний покажчик   Вебліографічний покажчик „Інтернет-версії українських газет та журналів" виданий на допомогу користувачам бібліотек. Він представляє Інтернет-ресурси для швидкого доступу до електронних версій газет та журналів з різноманітних галузей знань.
Покажчик розрахований на всіх, хто шукає необхідну інформацію за допомогою Інтернет-ресурсів.
Укладачі:   І.Фатафутдінова - головний бібліотекар
                            відділу ЦЕЗІ ОУНБ ім. І.Франка
                  М. Карп'юк  -        бібліотекар ОУНБ ім. І.Франка

Відповідальний за випуск:      Л. Бабій - директор ОУНБ ім. І.Франка

   Процес інтеграції традиційних ЗМІ в Інтернет - явище загальносвітове. Не стоїть осторонь від нього і Україна. Відтак, виникає потреба визначити як загальносвітові тенденції процесу, так і його національну специфіку.
   Відповідно до інтеграції йдеться про об'єднання традиційних ЗМІ у глобальну комунікаційну мережу. Оскільки на даному етапі розвитку інформаційного суспільства саме Інтернет має найбільші підстави вважатися такою мережею, традиційні ЗМІ вже почали активно входити до нього.
    Для чого газетам та журналам створювати власні он-лайн версії? Перша і очевидна перевага - загальнодоступність. Мережеву версію регіональної газети або загальноукраїнського журналу можна прочитати, перебуваючи в будь-якій точці Землі (за умови доступу до Інтернету, звичайно). Саме це стало мотивом для створення більшості інтернет-версій газет та журналів, зокрема й українських.
    Інтернет дозволяє запровадити цілу низку послуг, три найпопулярніших із них - це інструмент пошуку, архів номерів газети і забезпечення зворотного зв'язку читачів з редакцією. Специфічні особливості технології передачі інформації через комп'ютерні мережі надають інтернет-виданням принципово нові можливості. Виникла потреба докорінного переосмислення таких, здавалося, фундаментальних категорій традиційних ЗМІ, як періодичність виходу, наклад, масова аудиторія, читацький інтерес тощо.
    У даному вебліографічному покажчику запропонований інтернет-перелік веб-сайтів найбільш популярних українських часописів, яким можуть користуватися працівники та відвідувачі бібліотечних закладів.
Покажчик охоплює вебліографічні джерела станом на 01.11.2012р.
    Матеріали систематизовано за розділами:
-    Інтернет-версії журналів;
-    Інтернет-версії газет.
У межах розділів документи розміщені в алфавітному порядку за їх назвами.

ЖУРНАЛИ

Природничі науки. Екологія

Беркут
http://aetos.narod.ru/
Український орнітологічний журнал англійською мовою.
 
Заповідна справа в Україні ONLINE
http://zsu2.tripod.com/
Виходить два рази на рік. Тематика - заповідна справа, результати наукових досліджень на охоронних природних територіях України та суміжних регіонів.

Международный социально-экологический союз
http://www.seu.ru/members/ucs/eco-hr/
Сторінка небайдужих людей до Землі, природи, культури, людей.

Среда обитания
http://www.sreda-journal.narod.ru
Одеський екологічний журнал. Публікації, реферати, карта екологічних подій, законодавча база; інформація про видання; умови передплати.

Станіславський натураліст
http://www.naturalist.if.ua/
Науково-популярний журнал про природу.

Натураліст
http://proeco.visti.net/naturalist/
Науково-популярний журнал для всіх, хто любить природу.

AQVA
http://aqua-magazine.com
Журнал про підводний світ та його мешканців, екстремальний туризм, пригоди, дайвінг, серфінг, підводне полювання.

Pets -Питомцы
http://pets-pitomcy.ua
Журнал про домашніх тварин: собак, кішок та коней. Виставки, конкурси, дитяча сторінка, фотогалерея.

Техніка
Авто Плюс
http://www.avtotuning.narod.ru/
Офіційний веб-сайт автомобільного журналу про тюнінг автомобілів. Оголошення, реклама, фотоархів.
 
Львівській журнал „Автолан"
http://www.avtolan.ua
Електронна версія видання. Новини, діагностика, тюнінг.

Автопрайси
http://avtoprices.com
Електронна версія журналу. Інформація про придбання і ремонт автомобілів. Статті про автозаконодавство; автонавігація та ін.
 
Автоцентр. Автомобільний журнал
http://www.autocentre.ua
Електронна версія журналу. Архів номерів.
 
Электронная комерция: Изучаем западный опыт
http://www.bizmost.biz
Електронна версія журналу про торгівлю в інтернеті.

Конструктор. Машиностроитель
http://www.konstruktor.net/
Основні теми порталу konstruktor.net - електропривод, автоматизація, гідравліка й пневматика, електротехніка, САПР / PLM, деталі та матеріали.  Портал знайомить творців машин і устаткування з новими продуктами і рішеннями в галузі приводної техніки.

„Компьютеры+программы"(PC World)
http://www.cpp.com.ua
Статті про комп'ютери та периферійні пристрої, мережі, Інтернет, прикладні програми та ін.

Мир автоматизации
http://automationworld.com.ua
Журнал подає інформацію про продукти та засоби автоматизації, сценарії їх застосування.  Передплата.

Мир техники и технологий
http://www.mtt.com.ua
Міжнародне загальнопромислове науково-технічне видання.

Молочна промисловість
http://www.molprom.com.ua/
Журнал публікує матеріали про інгредієнти, новітні технології і обладнання, коментарі спеціалістів з питань безпеки харчових продуктів, дані про тенденції споживання молочної продукції та інше.

Подъёмные сооружения. Специальная техника
http://ptm.com.ua/
Науково-технічний і виробничий журнал в області ПТО і СДМ. Є незалежним професійним виданням, адаптованим до потреб компаній, які працюють на українському ринку підйомно-транспортного та ліфтового обладнання. Передплата.

Радіоаматор
http://www.ra-publish.com.ua
Офіційний сайт видавництва «Радіоаматор», зміст журналів «Радіоаматор», «Радиокомпоненты» та  «Электрик». Архів номерів, каталоги, магазин.

Сварщик
http://www.et.ua/welder/index.html
Видання орієнтоване на інженерів-технологів, майстрів і зварювальників підприємств з виробництва зварних конструкцій, механізмів і машин, зварювальних матеріалів і устаткування, на фахівців із стандартизації та сертифікації, охорони праці та захисту навколишнього середовища, на викладачів вузів, технікумів, учбових центрів, менеджерів.

С.О.К.
http://www.c-o-k.com.ua
Журнал „С.О.К." - „Сантехніка. Опалення. Кондиціювання". Концепція журналу: створення системи інформаційного забезпечення та підтримки спеціалізованого ринку.

Транспорт і логістика
http://translog.com.ua
Журнал, який охоплює усі сфери зовнішньоторговельного і транзитного комплексу, організацію оптимальної логістики в різних сферах економічної діяльності, всю багатогранність питань транспортної галузі країни.

Упаковка
http://www.upakjour.com.ua
Журнал - це перше в Україні спеціалізоване інформаційно-аналітичне видання для виробників і споживачів пакувальної продукції та обладнання. Журнал має спеціалізовані програми: виставкову газету „Пак Експо", матеріали конференцій. Архів. Передплата.

Аrgc & argv
http://www.argc-argv.relc.com
Журнал для професійних програмістів.

Drіnks plus
http://www.drinks.com.ua
Єдине в Україні спеціалізоване професійне видання, яке висвітлює усі види бізнесу, пов'язаного з напоями. Енциклопедія; корисна інформація та поради фахівців, аналітичні огляди. Архів номерів.

E-Mobіle
http://www.eee.com.ua
Інформація про стільниковий зв'язок; новини від операторів мобільного зв'язку в Україні, каталог моделей мобільних телефонів. Анонс нового номера, умови передплати.

What Hi-Fi? Звук и видео
http://www.whathifi.com.ua
Електронна версія журналу. Каталог українських аудіо-відео компаній, інформація про аудіо та відео техніку, Hi-Fi апаратуру, домашні кінотеатри.

CHIP News Инженерная микроэлектроника
http://www.chipnews.com.ua
Науково-технічний журнал у галузі мікроелектроніки. Представлені огляди, статті, схеми, рекомендації з застосування виробів електронної техніки, дається аналіз ринку електронних компонентів, стан та тенденції його розвитку.

Сільське господарство

Лідер України 
http://www.idcompass.com/
Всеукраїнський агропромисловий інформаційно-рекламний журнал висвітлює питання промисловості, сільського господарства та торгівлі.
Виноград. Вино   
http://www.dimsadgorod.com/magazines/vine
Науково-популярний журнал про виноградарство, виноробство. Публікація наукових статей про дослідження та винаходи. Електронна версія останнього номера, архів номерів.
 
Дім, сад, город
http://www.dimsadgorod.com/magazines/dsg
Видання для всіх, чиє життя та праця пов'язані із землею. Редакція плідно співпрацює з науковцями передових наукових закладів, що дає змогу давати кваліфіковані поради фахівців, висвітлювати на сторінках журналу новини науки та передового досвіду.

Квіти України
http://www.dimsadgorod.com/magazines/kviti
Всеукраїнський двомісячник (64 сторінки). Поради, інформація про квіти, агротехніку, вирощування, новинки селекції, відповіді фахівців на листи читачів, поради ландшафтних архітекторів.

Пасіка
http://www.dimsadgorod.com/magazines/pasika
Науково-виробничий журнал, який розміщений на сайті журналу "Дiм, сад, город". На сторiнках журналу поради спецiалiстiв з лiкування недуг продуктами бджiльництва, фоторепортажi з виставок та ярмарок в Українi та за кордоном.

Пропозиція
http://www.propozitsiya.com
Універсальний прикладний сільськогосподарський журнал. Має шість унікальних додатків - «Сучасна сільгосптехніка»; «Новинки селекції»; «Польові культури»; «Інтегрований захист саду»; «Атлас хвороб і шкідників плодових і ягідних культур»; «Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

Медицина

Медицина
http://medicine.belmapo.by/
Журнал знайомить зі змістом журналів останніх 4-х кварталів, а також з коротким змістом опублікованих статей російською та англійською мовами. Доступ до повного змісту публікацій відкривається в журналах, що вийшли рік тому.

Медицинские известия
http://medvisnik.com.ua/
Джерело новин медицини та актуальної інформації про медицину, медичні дослідження, фармакологію, про нові препарати в Україні,  а також інші необхідні медичні дані.

Сучасна педіатрія
http://medexpert.org.ua/modules/pages/main/partners/pediatry.html
Науково-практичний журнал включено до переліку наукових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових фахових ступенів доктора і кандидата наук.

Український журнал екстремальної медицини імені Г.О. Можаєва
http://www.nbuv.gov.ua/portal/chem_biol/Ujem/index.html
Всеукраїнський науково-медичний журнал.

Український кардіологічний журнал
http://biz-center.kiev.ua/medychni-zhurnaly/ukrajinskyj-kardiologichnyj-zhurnal/
Журнал розрахований на широку аудиторію лікарів. У ньому публікуються оригінальні дослідницькі роботи, огляди, лекції. Поради лікарям, архів номерів.

Економіка та бізнес

Актуальні проблеми економіки
http://eco-science.net/
Сайт журналу Національної академії управління. Зміст номерів та анотації статей за всі роки видання.

Баланс
http://www.balance.dp.ua/magazine/index.php
Електронна версія всеукраїнського бухгалтерського тижневика.

Бизнес и безопастность
http://www.bsm.com.ua
Діловий спеціалізований журнал, присвячений питанням безпеки в Україні. Журнал публікує: офіційну інформацію, тематичні статті провідних спеціалістів в області безпеки.
 
Вісник податкової служби України
http://www.visnuk.com.ua/ua/fresh
Інформаційно-аналітичний журнал - єдине офіційне видання Державної податкової служби України. Публікуються найважливіші нормативно-правові акти, ексклюзивні консультації фахівців ДПС України.

Деньги
http://dengi.ua/lastjournal.html
Журнал є персональним діловим журналом. Вміщує ексклюзивну інформацію про те, як підвищувати особисту капіталізацію, робити своє життя комфортнішим. Поточний номер, архів.

Дистрибуция и логистика
http://www.ukrlogistica.com.ua
Інформаційно-аналітичний журнал про оптимізацію логістичних процесів на всіх етапах виробництва, розподілу і збуту.

КомпаньоН
http://www.companion.ua
Сайт ділового щотижневого журналу "Компаньон": аналіз подій, рішень, ситуацій в політиці, економіці, бізнесі.

Контракты.ua
http://kontrakty.ua/
Бізнес-сайт журналу "Галицькі контракти". Український діловий тижневик.

Нерухомість Києва
http://v-n.kiev.ua/
Бази даних нерухомості Києва: квартири, офіси, будинки, комерційна нерухомість; архів статей журналу.

Рестораторъ
http://www.restorator.ua/17/
Журнал розрахований на фахівців ресторанного бізнесу. Питання організації ефективної роботи ресторану. Реклама, передплата, архів номерів. Е-магазин професійної літератури про харчування.

Сделано в Украине
http://www.madeinua.info
Журнал про будівництво і промисловість. Всеукраїнське періодичне видання.

Торговое дело
http://www.torgovoedelo.com
Всеукраїнске видання «Торговельне Дело» - лідер українського ринку засобів масової інформації, які пишуть про торгівлю .

Фінанси Укаїни
http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publish/category/system?cat_id=35691
Науково-теоретичний та інформаційно-практичний журнал.

Marketing Media Review
http://mmr.net.ua
Журнал про тенденції і новини ринку реклами, маркетингу та медіа, інформація про створення і просування провідних світових брендів українських торгових марок, довідкова інформація про медіа та інші ринки.

Історичні науки. Археологія та етнографія
Воєнна історія
http://warhistory.ukrlife.org/
Науково-популярний журнал Українського інституту воєнної історії.

Восточноевропейский археологический журнал
http://archaeology.kiev.ua/journal/010101/
Електронна версія, статті, архів номерів.

Історія та правознавство
 http://journal.osnova.com.ua/journal/15
Практичний журнал для вчителів історії та правознавства.

Сторінки історії
http://journals.kpi.ua/ua/node/136
Засновник журналу НТУ України „КПІ"; Асоціація істориків вищої школи України. Галузі науки: соціологічні, історичні, філологічні науки.

Український історичний журнал
http://www.nas.gov.ua/publications/periodics/ssgn/vifp/73/Pages/73.aspx
Журнал, в якому публікуються наукові статті з історії України.

Український керамологічний журнал
http://www.ceramology-ua.narod.ru
Науковий журнал Інституту керамології НАН. Археологія, кераміка, гончарство давньої України.

Суспільно-політичні журнали

Віче
http://www.viche.info/news/Polityka/
Журнал Верховної Ради України. Питання політики, суспільства, економіки.

Економіка України
http://www.nbuv.gov.ua/portal/soc_gum/ekuk/index.html
Політико-економічний журнал, який розглядає питання економіки України в політичному аспекті.

Имена создающие мир
http://www.imena.mk.ua
Всеукраїнський громадсько-політичний журнал „Імена". Інформація про визначних людей України. Інтерв'ю, полеміка. Електронна версія номерів; реклама, передплата.
 
Країна
http://kraina-journal.livejournal.com/
Журнал про життя, людей. Епіграфом журналу є фраза «Читай і думай по-українськи!»

Політична думка
http://www.politdumka.kiev.ua/
Політологічне інтернет-видання.

Політичні дослідження (ПОЛІС)
http://znaimo.com.ua
Провідний російський науковий журнал в області політології та політичної соціології. Виходить 6 разів на рік російською мовою.

Політична критика
http://vcrc.org.ua/pk/
Українська версія часопису „Політична критика" - перший міжнародний видавничий проект однойменного інтелектуального середовища, який розташований на сайті науково-дослідного центру візуальної культури.

Український центр політичного менеджменту
http://www.politik.org.ua/vid/mag.php3?m=1
Сайт благодійної неприбуткової організації, яка реалізує науково-дослідні, освітянські та культурно-виховні програми. А також випускає: збірник „Сучасна українська політика", журнал „Політичний менеджмент", журнал „Соціальна психологія".

Credo
http://www.credo-ua.org/
Загально-український католицький суспільно-релігійний часопис

Правознавство. Юриспруденція

Акціонерне товариство
http://www.corporation.com.ua/journal
Офіційне видання Асоціації юристів фондового ринку. Зміст журналів. Бібліотека.

Інтелектуальна власність
http://www.intelvlas.com.ua
Науково-практичний журнал - перше українське видання для фахових дискусій щодо набуття, здійснення та захисту прав на винаходи, торговельні марки, твори літератури, науки, мистецтва, комерційну таємницю тощо.

Офіційний вісник України
http://www.gdo.kiev.ua
Єдине повне офіційне періодичне видання нормативно-правових актів України, які включені до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів. Архів номерів, підписка.

Право и жизнь
http://www.law-n-life.ru/
Інтернет-версія незалежного науково-популярного журналу, який присвячений питанням теорії та практики у нашому сучасному житті.

Український юрист
http://ukrjurist.com
Журнал сучасного правника. Новини у всіх галузях права. Інформація про видання; статті, архів номерів.
 
Юридичний вісник України
http://shop.yurincom.com/uvu.html
Сторінка журналу на сайті видавництва „Юрінком Інтер". Електронна версія останнього номера, публікації за номерами тощо.
 
Юридичний журнал
http://www.justinian.com.ua
Сторінка „Юридичного журналу" на сайті видавничої організації «Юстініан». Електронна версія останнього номеру, архів тощо.

Business Law
http://ujbl.info/
Юридичний журнал на англійській мові. Все про українські закони, юридичні фірми, ділові і юридичні статті.

Педагогічні журнали
До-школяр
http://magley.org/
Інтегровані заняття для дітей дошкільного віку.

Педагогічний пошук
http://vippo.lutsk.ua/index.php?pagename=pedposhyk
Від Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Сучасна освіта в Україні і за кордоном
http://s-osvita.com.ua/
Сайт для абітурієнтів, студентів і спеціалістів.
Учительський Журнал он-лайн
http://www.teacherjournal.com.ua/
Від видавничої групи „Основа". Журнал для вчителів; розробки та корисна інформація для молодих спеціалістів.

Часописи з питань культури та мистецтва

Арт - журнал
http://www.azh.com.ua/
Інтернет-видання про сучасне мистецтво.

Бібліотечний вісник
http://www.nbuv.gov.ua/portal/soc_gum/bib_visnyk/index.html
Сторінка журналу бібліотечний вісник на сайті Національної бібліотеки України ім. В. Вернадського. Каталог статей.

Бібліотечний форум України
http://www.idea.com.ua/forum/
Електронна версія журналу для бібліотечних працівників.

Д.Журнал
http://www.djournal.com.ua/?page_id=637
Журнал про красиві речі, інтер'єри, будинки, дизайнерів, архітекторів, події в світі промислового дизайну та архітектури

Журнал „Є" - архітектура, будівництво, інтер'єр, мистецтво
http://catalog.lviv.ua/link5666.html
Журнал інформує про новинки в галузі архітектури, будівництва, будівельних і оздоблювальних матеріалів, ландшафтної архітектури, дизайну інтер'єру, меблів, аксесуарів, мистецтва в інтер'єрі.

Ї
http://www.ji-magazine.lviv.ua/index.htm
Незалежний український культурологічний часопис.

"Кіно-Театр"
http://www.ktm.ukma.kiev.ua
Популярний мистецький журнал - посередник між українським глядачем та подіями сучасного світового театрального і кінопроцесу.

Мистецтво в школі
http://journal.osnova.com.ua/journal/37
Практичний журнал для вчителя музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, художньої культури.

Мистецькі грані
http://mistgrani.com/
Журнал є скарбницею для митців: найрізноманітніші форми співпраці.

Музеї України
www.museum-ukraine.org.ua
Інформація про музеї України детально, про новини, партнери, редакцію, передплату.

Народне мистецтво
http://www.folkart.kiev.ua
Науково-популярний мистецький журнал. Підтримується українською та англійською мовами. Засновник - Національна Спілка Майстрів Народного Мистецтва України.

Театральна бесіда
http://teatralnabesida.org.ua/
Журнал, який видається Львівським міжобласним відділенням Національної Спілки театральних діячів України.

Український театр
http://uaculture.com/default.aspx
Всеукраїнський ілюстрований науково-популярний журнал, на сторінках якого висвітлюється історія і сучасний стан театрального мистецтва.

Четвер
http://chetver.com.ua/
Літературно-мистецький журнал концептуального спрямування.

ARTMAGEDDON 
http://artmageddon.net/
Російськомовне арт/соц/видання. Метафізика культурної боротьби.

Літературно-художні журнали. Філологія

Актуальні проблеми романо-германської філології та прикладної лінгвістики
http://www.chnu.edu.ua/res//chnu.edu.ua/period_vudannia/index2.html
У науковому журналі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича  на матеріалі германських і романських мов розглядаються питання фонетики, фонології, лексичної семантики, фразеології, термінознавства, когнітивної лінгвістики, перекладу, методики викладання іноземної мови та літературознавства.

Березіль
http://berezil.kh.ua/
Щомісячний літературно-художній та громадсько-політичний журнал, орган НСПУ.

Вісник Дніпропетровського Університету імені Альфреда Нобеля
http://www.duep.edu/section/science/print-work/visnik/uk.html
Серія „Філологічні науки" друкує наукові статті вітчизняних і зарубіжних фахівців - лінгвістів, літературознавців та перекладознавців.

Вiсник СумДУ
http://visnyk.sumdu.edu.ua/ua/
Серія „Філологія" випускається два рази на рік.

Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
http://www-philology.univer.kharkov.ua/nauka/biblio_virt.html
Серія „Філологія". Архів номерів з 2005 року.

Вітчизна
http://vitchyzna.ukrlife.org/index.html
Літературно-художній та громадсько-політичний журнал письменників України. Архів номерів.

Дніпро
http://www.dnipro-ukr.com.ua/
Читацький літературно-художній журнал.

Кальміюс
http://www.kalmiyus.h1.ru/
Український літературно-мистецький альманах.

Критика
http://krytyka.com/cms/front_content.php?idcat=35&lang=1
Сучасний український інтелектуальний часопис аналітичної есеїстики, публіцистики та рецензій.

Культура слова
http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Kuls/index.html
Науково-популярний журнал Інституту української мови НАН України.

Лінгвістика
http://alma-mater.luguniv.edu.ua/fahovi_magazines/linguistics.html
Наукове фахове видання України з філології, виходить тричі на рік.

Мовознавство
http://www.inmo.org.ua/jm.html
Науково-теоритичний журнал Інституту мовознавства імені О.О.Потебні НАН України та Українського мовно-інформаційним фонду НАН України.

Наброски
http://nabroski.com.ua
Жіночий літературний журнал. Проза, поезія, статті тощо.

Наукові видання філологічного факультету Одеського національного університету
http://select.odessa.net/filology_onu/science.html
На філологічному факультеті друкується 8 періодичних видань з питань літературознавства та мовознавства. Це „Історико-літературний журнал"; „Медієвістика" - єдине в Україні спеціалізоване видання, в якому друкуються праці, присвячені середньовічній та бароковій літературі; збірник наукових статей „Проблеми сучасного літературознавства"; періодичний збірник наукових статей „Записки з українського мовознавства"; часопис „Мова"; наукові збірники: „Записки з ономастики" та „Записки з загальної лінгвістики"; „Слов'янський збірник".

Филолог
http://philolog.pspu.ru/
Науково-методичний культурно-освітній журнал Пермського державного педагогічного університету.

Фізична культура, спорт та туризм

Актуальні проблеми фізичної культури та спорту
http://dndifks.ucoz.ua/index/zhurnal_quotaktualni_problemi_fizichnoji_kulturi_i_sportuquot/0-4
Міжнародний журнал, де друкують публікації результатів досліджень та оглядів літератури в напрямку фізичної культури і спорту.

Зеркало мира
http://bj.kiev.ua
Сайт видавництва, яке випускає журнал «Украинский туризм», «Большая прогулка» та журнал «Куратор» (арт-журнал). Сайт рекламує туристичні послуги та допомагає в їх реалізації.

Карпати. Туризм. Відпочинок
http://www.karpaty.net.ua
Всеукраїнський туристичний журнал. Публікуються описи пішохідних, велосипедних, автомобільних та кінних маршрутів, ілюстровані детальними картами. Надаються поради щодо спорядження. Архів, передплата.

Мир туризма
http://www.mirtu.com
Журнал позиціонує себе як журнал для туристів, а не туристичних фірм. Читач вивчає країну, регіон і вирішує чи це йому цікаво. Поради, цікаві посилання, фотобанк, партнери, корисна інформація. Є архів номерів.
Рroformula.ua
http://proformula.ua/
Електронна версія журналу "Proформула": інформаційні матеріали про Формулу-1 і автоспорт в Україні.

ProXtreme
http://www.prox.com.ua
В журналі представлено усе про екстремальний спорт. Поради початківцям. Екстрім- новини. Новини туризму. Календар подій. Архів номерів.

Sport.ua
http://sport.ua/
Інформаційне агенство „Спорт України". Інформаційно-аналітичне видання. Новини, огляд спортивних подій.

Журнали для жінок

Дарина
http://darina.kiev.ua
Електронний журнал для жінок: догляд за собою, здоров'я, дитяча сторінка, кар'єра, кулінарні рецепти, інтернет-магазин парфумерії.

Дім і сім'я
http://www.dds.com.ua
Інформаційно-рекламний журнал для популяризації здорового способу життя, надання допомоги у веденні домашнього господарства.

Единственная
http://www.edinstvennaya.ua
Інтернет-версія популярного жіночого журналу.
 
Натали
http://www.natali.ua
Кращий всеукраїнський журнал для сучасних жінок. Мода, стиль життя, зірки, здоров'я, кар'єра, дім, гороскоп. Анонси нових номерів.

Burda
http://www.burda.ua/Magazine/Burda.aspx
Останні тенденції світової моди, новини з європейських подіумів, поради зі стилю і модні торгові марки. Кожен місяць - нова колекція одягу від провідних дизайнерів світу. Анонс номерів, вартість підписки, ціни на рекламу, інформація для розповсюджувачів.

Cosmolady
http://cosmolady.com.ua
Інформаційно-розважальний журнал для сучасних жінок, які ведуть активний спосіб життя, цінують якісні товари та послуги, слідкують за важливими подіями в Україні та за її межами. Інтерв'ю з відомими особистостями, місячний гороскоп. Архів номерів.

Cosmopolіtan в Україні
http://www.cosmo.com.ua
Інформація про події у світі, мода, здоров'я і краса. Статті про відносини з чоловіками; афіша.
Women to women
http://www.w2w.com.ua
Журнал від жінок і для жінок: кулінарія, мода, інтер'єр.

Журнали для чоловіків

Б-52
http://www.b-52.com.ua/
Сайт журналу для чоловіків „Б-52". Бізнес, здоров'я, драйв, стиль, огляд, розваги.

Егоїст
http://issuu.com/oljkopell/docs/egoist-02-2012/1
Перший україномовний чоловічий журнал. Журнал розповсюджується безкоштовно в елітних ресторанах, готелях, клініках, автосалонах міста. Політика, економіка, анонси культурних подій,  спорт.

IБІС: зброя, рибальство
http://ibis.ub.ua/goods/magazines/
Інформація про зброю, мисливську зброю, малокаліберну зброю, патрони, пневматичну зброю, засоби самооборони, рибальські снасті.

Мир мужчины
http://www.man-world.info/
Журнал для чоловіків, про психологію, відносини, імідж, сексологію, сторінка для гурманів та багато іншого.

Шкіпер. Човни. Яхти. Катери
http://www.skipper.kiev.ua
Український мариністичний журнал про вітрильні і моторні яхти, катери, гідроцикли; технічні матеріали про новітні технології будівництва та експлуатації; про відпочинок на воді, репортажі про змагання, подорожі, віндсерфінг і дайвінг.

Ego
http://www.ego.com.ua
Чоловічий журнал про стиль, культуру, техніку, здоров'я, бізнес. Анонс нового номера, архів журналу, рейтинги та читацька аудиторія, ціни на рекламу. Блоги.

Журнали для дітей та підлітків

Барвінок
http://www.barvinok.info/
Щомісячний літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього віку.

Весела Абетка
http://abetka.ukrlife.org/
Україномовний журнал для дітей: казки, усмішки, скоромовки.

Видавництво Мамине сонечко
http://www.feya.net.ua/vydannia/
Сайт видавництва пропонує такі журнали для дітей - „Мамине сонечко" ( від 2 до 5 р.),
„Маленька Фея та сім гномів" (від 5 до 9 р.), „Маленький Розумник" - перший новий журнал для хлопчиків (від 5 до 9 р.), „Пригоди" - найкращий друг і порадник сучасного підлітка (від 12 до 16 р.).

Паросток
http://www.nenc.gov.ua/1155.html
Науково-художній журнал для дітей, молоді та педагогів.

Пізнайко
http://posnayko.com.ua/
Інтернет версія дитячого журналу, але набагато ширша - про журнали, корисні поради батькам, педагогам, форум, вірші, казки, передплата.

Отрок.ua
http://otrok.n-t.org
Електронна версія православного журналу для підлітків.

Сказкотерапия
http://skazkatera.kiev.ua/
Інтернет журнал про казки, статті психологів та цікавинки. Казкотерапія - казка очима психологів і психологія казки.

abiturient.in.ua Все для выпускника и абитуриента
http://www.abiturient.in.ua/
Сайт журналу для майбутніх студентів. Дані про виші України, статистичні дані. Архів статей.

ГАЗЕТИ
Суспільно-політичні, інформаційно-аналітичні

Аргументы и факты
http://www.aif.ua/ 

Бульвар Гордона
http://www.bulvar.com.ua/

Вечірня Полтава
http://vechirka.pl.ua/

Високий замок
http://www.wz.lviv.ua/   

Газета по-українськи
http://gazeta.ua/newspaper

Главред
http://www.glavred.info/

Дело
http://delo.ua/ 

Демократична Україна
http://www.dua.com.ua/

День
http://www.day.kiev.ua/

Дзеркало тижня
http://dt.ua/ 

Добрий лікар
http://likar.expres.ua/golovna

Донецький кряж
http://donkr.dn.ua/

Експедиція ХХІ
http://www.exp21.com.ua/ukr/

Експрес
http://www.expres.ua/ 

Известия 
http://www.izvestia.com.ua/ 

Київські відомості
http://kv.com.ua/
Коммерсанть Украина
http://www.kommersant.ua/daily 

Комсомольська правда
http://www.kp.ru/

Ми всі українці
http://ukr-people.org/?page_id=36

Світ
http://www.ukrsmb.info/svit.htm 

Сегодня
http://www.segodnya.ua/
Всеукраїнська газета

Сільські вісті
http://www.silskivisti.kiev.ua/18834/index.php

Сімейні справи
http://familytimes.com.ua/

Сім'я і дім
http://simya.com.ua/

Труд
http://www.trud.com.ua/

Україна молода
http://www.umoloda.kiev.ua/ 

Українська газета
http://www.gazetaukrainska.com/2011-05-12-09-47-48.html 

Українська газета Плюс
http://ukrgazeta.plus.org.ua/ 

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/

Урядовий кур'єр
http://ukurier.gov.ua/uk/

Факти
http://fakty.ua/

Фокус. Ua
http://focus.ua/ 

Час
http://www.chas.cv.ua/

ВВС  Україна
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/ 
Gazeta.UA
http://gazeta.ua/ 
Gazeta. UA
http://gazeta.ua/news/celebrities

Donbass UA
http://donbass.ua/

KyivPost
http://www.kyivpost.com/ 

NewsMarket
http://www.newsmarket.com.ua/

Тourgazeta
www.tourgazeta.com.ua

2000
http://2000.net.ua/

Економіка, бізнес, право
Бізнес
http://www.business.ua/  

Бухгалтерія
http://www.buhgalteria.com.ua/index_a.html

Все про бухгалтерський облік
http://www.vobu.com.ua/  

Ділова столиця
http://vlasnasprava.info/ua/pressreview.html?_m=publications&_t=rec&id=11435  

Діловий кур'єр-зв'язок
http://www.ht.ua/issue/dkz/

Економічна правда
http://www.epravda.com.ua/  
                              
Закон і бізнес
http://zib.com.ua/ua/#all
                              
Судебно-юридическая газета
http://sud.ua/

Экономические известия
http://eizvestia.com/
Юридична газета
http://yur-gazeta.com/

Юридическая практика
http://yurpractika.com/

Юридичний вісник України
http://www.yurincom.com/ua/legal_bulletin_of_Ukraine/

Культура, мистецтво, література

Друг читача
http://vsiknygy.net.ua/

Кримська світлиця
http://svitlytsia.crimea.ua/

Культура і життя
http://195.78.68.75/mincult/uk/publish/article/259323

Літературна Україна
http://www.litukraina.kiev.ua/

Персонал Плюс
http://www.personal-plus.net/

Пост Фактум
http://www.postfactum.ks.ua/

Сіверщина
http://siver.com.ua/news/kultura_mistectvo/1-0-27

Українська літературна газета
http://www.litgazeta.com.ua/


Спорт

Спорт-арена
http://sport-arena.com.ua/

Спорт день за днем
http://www.sportsdaily.ru/
Спорт - Експрес в Україні
http://www.sport-express.ua/newspaper/

Український футбол
http://ukrfootball.in.ua/
 

Обласні та районні газети
Анонс-контракт
http://ankontr.if.ua/

Афіша Прикарпаття
http://www.ap.if.ua/

Галичина
http://www.galychyna.if.ua/

Галицький кореспондент
http://www.gk-press.if.ua/

Дзвони Підгір'я
http://www.dzvony.if.ua/

Західний кур'єр
http://zk.at.ua/

Репортер
http://www.report.if.ua/

Прикарпатська правда
http://prpravda.in.ua/

Народна воля
http://volya.if.ua/pro-nas/

Коломийські вісті
http://visty.in.ua/

Гуцульський край
http://gk.if.ua/

Архіви районних газет
http://pressua.com/if/category/vh/

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка