Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вікно в Америку    Ресурсно-інформаційний центр „Вікно в Америку” відкритий в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці у відділі літератури іноземними мовами за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Метою Центру є надання актуальної інформації про США та поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями. Місія Центру полягає в сприянні взаєморозумінню між США та Україною. Це досягається шляхом надання інформації про США: їхню історію, уряд, суспільство, забезпечення доступу до ресурсів Інтернету. Вони також інформують про американські програми допомоги та обміну.

   На сьогоднішній день фонди Центру налічують близько 2000 примірників книг різноманітної тематики про США. Особливу цінність складає 144-томна серія "Американська бібліотека", серед уславлених майстрів пера яких є твори У. Брауна, Г. Джеймса, Т. Драйзера, В. Ірвінга, Дж. Купера, Дж. Лондона, М. Твена та багато інших. Багатою є колекція документальних та класичних американських фільмів (200).

   У 2012 р. в рамках проекту читачі отримали можливість безкоштовного on-line доступу до ресурсів англомовної бази даних eLibraryUSA також є можливість скористатися ресурсами таких англомовних баз даних як VoA та Teacher Planet.

   Для шанувальників аглійської мови діє англомовний клуб „English Speaking Club”, метою діяльності якого є спілкування живою англійською мовою та її вдосконалення за участі волонтерів Корпусу Миру в Україні. Засідання Клубу відбуваються кожного четверга о 16:00 год.

   Щомісяця відбуваються засідання Методичної майстерні для вчителів англійської мови шкіл міста Івано-Франківська та області.

   Діють Business Club, Games' Club, Youth Club.

  Також до уваги відвідувачів - Клуб по перегляду фільмів англійською мовою „Movie Club”.Всі бажаючі мають чудову нагоду не тільки подивитися фільми мовою оригіналу, але й обговорити їх.

   З 2012р. в центрі при проведенні заходів широко використовуються електронні засоби, такі як електронні читанки та айпеди. За сприяння Посольства США в Україні є можливість безкоштовного доступу до Wi Fi.

  У Центрі ви можете переглянути постійно діючі виставки плакатів з історії та культури Америки.

  В рамках Центру відбуваються різноманітні заходи. Зустрічі з представниками Посольства США надають можливість мешканцям нашого міста отримати більше інформації про Сполучені Штати та сприяють кращому розумінню США.

  Центр „Вікно в Америку” плідно співпрацює з волонтерами Корпусу Миру в Україні, а також з американськими громадянами, які на даний час проживають в нашому регіоні.

  Налагоджено зв'язки з випускниками програми ім. Фулбрайта в Україні - найбільш відомої у світі програми наукових обмінів США.

Новини проекту "Вiкно в Америку"

Новини проекту за 2014-2015 рік

Новини проекту за 2016 рік

Новини проекту за 2017 рік

Новини проекту за 2018 рік

Новини проекту за 2019 рік

Ми чекаємо на вас за такою адресою:
м.Івано-Франківськ
вул.Незалежності, 46
Контактний телефон : (0342) 53-24-40
E-mail :  ivfr.woaukraine@gmail.com

https://www.facebook.com/IvanoFrankivskWindowOnAmerica

Оновлено 18-09-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка