Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Центр європейської інформації на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.ФранкаМета діяльності ЦЄІ:
надання вільного доступу до інформації про Європейський Союз, його структуру, керівні органи, соціально-економічні, юридичні, політичні та культурні аспекти; поінформованість про діяльність європейських та інших міжнародних організацій; висвітлення інформації про відносини між Україною, ЄС, його окремими країнами та іншими європейськими організаціями; про політику європейської інтеграції України та європейські цінності; поширення інформації про різні аспекти життя європейців та Європи.

Основні завдання ЦЄІ:

збір, обробка, та презентація матеріалів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, діяльності ЄС та міжнародних організацій, відносин України на міжнародному рівні; поширення об’єктивної інформації про ЄС, політику європейської інтеграції України та відносини між Україною та ЄС; сприяння активній суспільній дискусії щодо різних аспектів процесу міжнародної та європейської інтеграції України; встановлення партнерських зв’язків між громадськими та просвітницькими організаціями України та країн ЄС, поширення інформації про роботу міжнародних організацій, можливості та перспективи навчання, стажування та роботи в рамках міжнародних програм для представників молоді.

У рамках своєї  діяльності в ЦЄІ наповнюється база даних "Євроінтеграція", надається консультативна та практична допомога у пошуку інформації з питань євроінтеграції, політики, права, економіки, освіти країн європейської співдружності, проводяться інформаційно-просвітницькі заходи. Центр європейської інформації долучається до щорічної компанії ,,Дні Європи в Україні".

Більше дізнатися про центр європейської інформації можна на сайті, який знаходиться за посиланням http://if.ukrcei.org/.

Івано-Франківський Центр європейської інформації входить до Всеукраїнського консорціуму центрів європейської інформації.

Графік роботи ЦЄІ:
Понеділок-п’ятниця: 10:00-17:00
Вихідні дні: субота-неділя

Оновлено 25-05-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка