Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Регіональний тренінговий центрРегіональний тренінговий центр Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка створений в рамках реалізації проєкту «Створення обласних навчальних центрів» програми «Бібліоміст».

Початковою метою створення тренінгового центру в бібліотеках був розвиток регіональної бібліотечної інфраструктури. Завдання - підготовка бібліотечних фахівців, спроможних надавати якісні інформаційно-консультаційні послуги населенню. У тренінговому центрі проводилися тренінги з новітніх інформаційних технологій для бібліотекарів районних, міських та сільських бібліотек.

За ґрантом Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка на організацію автоматизованих робочих місць для навчання бібліотечних працівників отримала 10 комп'ютерів з програмним забезпеченням, мультимедійний проєктор, принтер, сканер та мережеве обладнання.

Після закінчення дії ґрантового проєкту, у РТЦ продовжується навчання бібліотечних працівників, зокрема бібліотек ОТГ, проводяться тематичні тренінги-навчання з цифрової грамотності для різних груп користувачів у співпраці з державними установами та громадськими організаціями з урахуванням їхніх інформаційних потреб та специфіки місцевої громади. Для вчителів загальноосвітніх шкіл міста та області, музичних шкіл організовуються навчання згідно їхніх фахових запитів.

В рамках діяльності тренінгового центру діють соціальні проєкти щодо організації нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету. Відповідно до потреб користувачів та громади загалом, проводяться курси навчання комп'ютерній грамотності людей літнього віку (пошук та отримання соціальних послуг в мережі Інтернет, створення е-пошти, блогів і вебсторінок, користування вайбером, скайпом, соціальними мережами та ін.).

В РТЦ здійснюється оцифрування видань для проєкту «Електронна бібліотека «Культура України», який реалізовує Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого.

У час, вільний від навчання та роботи з користувачами, центр надає вільний доступ до Інтернету.

 

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка