Онлайн-дискусія на відзначення Азіатсько-Тихоокеанського місяця американської спадщини
21 травня 2021 року відвідувачі інформаційного ресурсного центру «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка, Американських студій Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, Полтавської державної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського та Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва взяли участь в англомовній дискусії з носієм мови Клер Меннінг зі Сполучених Штатів Америки. Темою обговорення було відзначення травня, як Азіатсько-Тихоокеанського місяця американської спадщини.
Учасники дискусії переглянули документальний фільм «Азіатські американці» студії PBS та обговорили його згідно запитань від Клер: як іммігрантам з Азії вдається вести бізнес в США, наукові досягнення азіатського населення в Силіконовій долині, з якими викликами доводиться зустрічатися в американському соціумі.
Також Клер Меннінг ознайомила з історією відзначення Азіатсько-Тихоокеанського місяця американської спадщини, яке завдячує декільком законотворцям. Коли законопроєкти були прийняті Сенатом і Палатою, президент Джиммі Картер оголосив початок травня як «Тижні азіатсько-тихоокеанської спадщини». Через дванадцять років президент Джордж Х. В. Буш перетворив щотижневе відзначення події на місяць. Законодавці обрали травень місяць, оскільки він знаменує віхи в азіатсько-американській історії. Наприклад, перші японські американські іммігранти в'їхали в США 7 травня 1843 року. Через двадцять шість років, 10 травня, китайські робітники завершили будівництво трансконтинентальної залізниці в Америці.