Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Іван Франко: велична постать на тлі добиУ відділі краєзнавчої літератури розгорнуто книжково-ілюстративну виставку, присвячену річниці від дня народження класика української літератури, унікальної особистості, генія, людини, яка набагато випередила свою добу – Івана Яковича Франка.

На виставці дуже детально висвітлено громадсько-політичну та літературну діяльність Івана Франка, до перегляду пропонуються книги автора та численні публікації про різні аспекти літературознавчих, історичних, етнографічних, громадсько-політичних та інших досліджень Каменяра у наукових краєзнавчих та історичних збірниках.

  До уваги читача : «Франкіяна Прикарпаття», Р. Горак «Бажав я для скованих волі...», «Франко від А до Я», «Ідейний провідник української нації», «Столиця Франкового серця: Поезія, публіцистика, фотодокументалістика», Д. Юсип «Франкова Кузня» доби дисидентів-шістдесятників», М. Косило «Каменяр і Прикарпаття», «Дух, що тіло рве до бою...», П. Арсенич  «Іван Франко і Прикарпаття», «Путівник по місцях перебування й увічнення пам'яті Івана Франка на Прикарпатті (екскурсійні маршрути)» та інші.

 Тож запрошуємо всіх охочих до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, яка з честю і гідністю носить його ім'я, на перегляд книжкової виставки «Іван Франко: велична постать на тлі доби».

 

Оновлено 29-11-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка