Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Клуб читання англійською мовоюВ інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка з ініціативи волонтера Корпусу Миру в Україні Джейкоба Хетча відкрився новий клуб — клуб читання англійською мовою. Поціновувачі літератури в будь-яких її форматах тепер мають можливість долучитися до читання мовою оригіналу, обговорити прочитане та вдосконалити свої розмовні навички англійської мови.

    В інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка з ініціативи волонтера Корпусу Миру в Україні Джейкоба Хетча відкрився новий клуб — клуб читання англійською мовою. Поціновувачі літератури в будь-яких її форматах тепер мають можливість долучитися до читання мовою оригіналу, обговорити прочитане та вдосконалити свої розмовні навички англійської мови.
   
     Метою створення такого клубу було бажання привернути більше людей до проблеми читання сьогодні, особливо молоде покоління,  створити щось таке, аби розкрити їх з іншого боку, побачити їх як непересічних людей, які мають унікальне бачення світу, вподобання, почуття.
    Виявилося, що охочих розмовляти про книжки та про читання як таке є досить багато. Кожне засідання (їх поки-що відбулося два) відвідують все більше нових людей, яким  важливо обговорювати прочитане, важливо чути думку інших про певні книжки й загалом про життя (на кожному заході, обговорюючи книжку, маємо нагоду поговорити також про загальні речі, поміркувати над питаннями, які хвилюють людей).
    За два тижні до засідання клубу Джейкоб в соціальних мережах оголошує твори, які необхідно прочитати заздалегідь і на початку  заходу кожен присутній коротко висловлює свою думку про прочитане. Далі модератор розповідає про автора та про сам твір. Обов'язкий елемент заходу — це обговорення певних питань, які ставить присутнім лідер клубу. Часто це питання філософські, на які немає однозначної відповіді. Заохочуємо кожного присутнього висловитися на цю тему, поміркувати над поставленим питанням.
    На останньому засіданні ми обговорювали твори американської літератури: оповідання О. Генрі “Останній листок” та Марка Твена “Каліфорнійська казка”.
     Наступного засідання будемо обговорювати оповідання Айзека Азімова “Сутінки” та “Професія”. Це чудова нагода не тільки читати англійською, але й довідатися про історичні факти, описані в творах, про культуру американського народу,його звичаї, історію. Таке читання  заохочує співвідносити прочитане з реальним життям.
    Запрошуємо всіх, кого зацікавила така можливість, долучатися до нашого клубу. Ви можете знайти більше інформації на наших сторінках в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/IvanoFrankivskWindowOnAmerica/
https://www.facebook.com/groups/751257531744883/    Reading Club

   Cвітлини

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка