Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Конференція “Формування медійної та інформаційної грамотності”10 грудня 2017 року в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулася читацька конференція “Формування медійної та інформаційної грамотності” за участю студентів-магістрів кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Модератор конференції — американський стипендіат, дослідник програми Фулбрайта професор Девід Грейкон – доцент кафедри комунікаційних досліджень в Університеті Східного Іллінойсу, США.

Магістри  провели презентації на тему "Медійна грамотність". Медіа-грамотність - це вміння критикувати та критично аналізувати засоби масової інформації навколо нас, що є важливим для функціонування демократії. Студенти здійснили огляд на теми: основа медіа-грамотності як концепція; реклама та стереотипи; як проводити телевізійний комерційний аналіз; фейкові новини; агітація, пропаганда та культура.

         Після години презентацій відбулася 30-хвилинна сесія із запитаннями та відповідями, в якій кожен учасник заходу заохочувався практикувати медіа-грамотність у своєму повсякденному житті. Презентації проводилися англійською мовою.

         Підготували презентації та організували дискусію студенти-магістри: Богдан Павлюк, Софія Циховська, Ольга Парахина, Петрос Подобінський, Олег Котляр, Вікторія Гумен.

Світлини

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка