Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Виставка графічних малюнків “Читати місто — архітектура бібліотек Німеччини”В Івано-Франківській ОУНБ ім. І. Франка в рамках спільного проекту бібліотеки з Goethe-Institut в Україні “Мова. Культура. Німеччина” відкрилася виставка “Читати місто — архітектура бібліотек Німеччини”. Дана виставка — це художня інтерпретація знакових будівель бібліотек і об’єктів урбаністичної культури Німеччини від Фабіо Баріларі. На виставці представлені роботи митця з довідкою про зображувальні будівлі, з короткими інтерв’ю з директорами бібліотек та добіркою цитат думок користувачів бібліотек.

Фабіо Баріларі - італійський архітектор, якому Goethe-Institut в 2013 році організував турне містами і бібліотеками Німеччини. Для митця бібліотека - це місце суспільного життя, місце зустрічі людей у приміщенні з неординарною архітектурою, покликаною своєю функціональністю сприяти розумовій праці. Зацікавлення викличуть графічний малюнок Філологічної бібліотеки архітектора Нормана Фостера, малюнок колишнього квіткового ринку у Берліні перебудованого Даніелем Лібескіндом під бібліотеку для Єврейського музею.  
 
Виставка   діятиме до кінця грудня 2017 року.

Запрошуємо мешканців міста відвідати виставку за адресою: вул. Незалежності, 46, Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка, відділ літератури іноземними мовами.

Світлини

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка