Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Робоча зустріч в рамках проекту “Мова. Культура. Німеччина”6-7 листопада 2017 року в м. Києві проходила робоча зустріч партнерської мережі бібліотечного проекту “Мова. Культура. Німеччина”, спільного з бібліотекою Goethe-Institut в Україні. Івано-Франківську ОУНБ ім. І. Франка представляла Людмила Жирик, керівник проекту.

Зустріч розпочалася зі знайомства з новим керівником відділу "Інформація та бібліотека"  Goethe-Institut в Україні пані Беттіною Венцель, яка була модератором круглого столу мережі бібліотек-партнерів.

Анна Журавльова, асистент відділу, провела екскурсію бібліотекою та ознайомила з технологічними новинками, які запровадили в бібліотеці цього року. А це - обслуговування читачів через термінали RFID.

Леся Васько, асистент проекту "Українсько-німецький рік мов 2017-2018", представила проект "Німецький цифровий дитячий університет".

Вікторія Щербакова, викладач німецької мови, провела два воркшопи: Deutsch mit Socken, проект "Planet Schule" та воркшоп по ілюстрованому журналу «Gecko: історії, мовні ігри та поробки».

Для бібліотек-партнерів є чудова нагода подати заявку на конкурс оформлення річної передплати на ілюстрований німецькомовний журнал  Gecko, а також отримати навчальні матеріали для викладання німецької мови для дітей.

Ярослава Хіміч, координатор Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти УБА, провела тренінг "Написання проектної заявки", що було практичною роботою оцінки заявок на конкурс "Кращий захід в бібліотеці".

Світлини

Оновлено 19-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка