Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Знайомство з Америкою через участь в програмі FLEXВ Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулася презентація перебування Ольги Мірчук в США, випускниці програми обміну майбутніх лідерів FLEX.

Презентація відбулася з ініціативи SmartWay, організації, яка займається підготовкою до здачі міжнародних іспитів TOEFL, IELTS.

Згідно умов програми впродовж року Ольга проживала  в штаті Огайо, навчалася там в школі, займалася шкільними та громадськими проектами, проживала в американській сім'ї, вела активний спосіб життя, займаючись спортом, у вільний від навчання час будучи волонтером в соціальній організації.  Обов'язковою умовою програми було організувати презентації про Україну для американських школярів з метою ознайомлення їх з історією українського народу, системою освіти, традиціями, культурою. Розповідь Ольги перепліталася з показом фотографій, які висвітлювали американські міста, людей, традиції та звичаї школи, де вона навчалася, а також сім'ї, в якій проживала.  Зі слів Ольги, це був хороший досвід, що змінює життя.

Учасниками заходу були учні вищої школи та батьки, які планують для своїх дітей в майбутньому участь в даній програмі.

Програма майбутніх лідерів (FLEX) - це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Програма надає можливість українським студентам навчатися в американській школі і жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Світлини

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка