Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Соціальний проект «Доступна англійська» в бібліотеціВ інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка розпочав діяльність новий соціальний проект “Доступна англійська” для людей з обмеженими фізичними можливостями. Це – спільний проект з громадськими волонтерами та англійським мовним центром SmartWay ELC.

    Англійський мовний центр SmartWay ELC, заснований декількома ентузіастами, захоплених англійською мовою, і сьогодні як команда професіоналів продовжують навертати все більше і більше людей в лави шанувальників англійської мови.

   Основна місія сучасної публічної бібліотеки - забезпечення доступу до знань та інформації  шляхом використання ресурсів і послуг в рівній мірі всім членам громади, незалежно від ступеня працездатності,  релігійних, етнічних особливостей. Фізичні дефекти, відсутність мобільності людей з обмеженими можливостями здоров'я часто не дають вільного доступу до інформації. Отже, завдання публічних бібліотек полягає в тому, щоб зруйнувати бар'єри і зробити інформацію більш доступною і повноцінною для різних груп таких категорій громадян.

    Саме тому, зважаючи на потреби людей з обмеженими можливостями, ми й створили такий клуб навчання англійської мови, який веде волонтер Марта Пазяк, соціальний реабілітолог й фахівець з англійської мови.  

    Курс англійської для початківців навчає азів мови, поліпшує навички спілкування англійською для навчання, роботи, щоденного використання мови у чотирьох аспектах - мовлення, слухання, читання та письмо. Це допомагає поліпшити плавність мовлення та навички спілкування, вимову, розширити словниковий запас. А ще - це чудова нагода для спілкування, адже сучасний бібліотечний простір розрахований на задоволення потреб всіх читачів бібліотеки.

    Щира подяка Андрію Філіпчуку, Лідії Єрмак, Сергію та Юрію Зуб'якам, а також Марті Пазяк за їхню волонтерську працю!

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка