Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі з творчого письма Write On!24 січня 2017 року в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І Франка розпочалася серія підготовчих семінарів до Всеукраїнського конкурсу з творчого письма Write On! Цей конкурс організовується за сприяння Корпусу Миру США в Україні. Саме тому ці семінари будуть проводити волонтери – американці Томас Барефут, Джейкоб Хетч, Роберт Грувер та Кайл Логан.

    Вже майже рік волонтери допомагають у проведенні засідань англомовних клубів, намагаючись зацікавити мешканців нашого регіону вивченням іноземної мови, бути активними громадянами, займатися волонтерством.

    Ось і зараз з їхньої ініціативи ми сподіваємося залучити всіх, хто добре володіє англійською мовою, до участі у Всеукраїнському конкурсі з творчого письма Write On.

   Мета конкурсу - допомога студентам, фахівцям, які вивчають англійську мову, навчитися використовувати писемну англійську мову у творчий та інноваційний спосіб як у художньому, так і нехудожньому (документальному) письмі.

21 лютого 2017 р. учасникам конкурсу буде надана можливість вибрати одну з двох запропонованих тем, кожна з яких вимагатиме уміння продемонструвати навички образного та критичного мислення. Тривалість виконання роботи буде сімдесят хвилин і оцінюватиметься згідно таких критеріїв, як креативне мислення та уміння письмово використовувати мову.

   На першому ж семінарі волонтери розповіли про умови участі в конкурсі та дали можливість учасникам спробувати написати коротеньку розповідь про одну з найважливіших подій зі свого життя. Після аналізу творів волонтери зможуть визначити, на що слід звернути особливу увагу: на граматику, синтаксис чи стиль написання. Якщо буде зацікавлення учасників семінару у подальшому проведенні таких навчань, то волонтери обіцяють продовжувати їх і після закінчення конкурсу.

    А ще лідери семінару наголошували, що для того, щоб добре писати, потрібно багато читати. Тож запрошуємо всіх до бібліотеки, де ви зможете знайти багато цікавого та корисного для себе, а також приємне товариство та спілкування англійською мовою!

Наша адреса: м. Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 46.

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка