Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Методична майстерня для вчителів англійської мови18 січня 2017 року в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка пройшло засідання Методичної майстерні для вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл Івано-Франківської області. Даний проект діє в рамках співпраці бібліотеки з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Учасниками майстерні були вчителі англійської мови, керівники гуртків з предмета (спеціалісти, спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії), спецкурс «Особливості викладання англійської мови в початковій школі».

Темою методичної майстерні була "Бінарний урок: поєднання елементів живопису при вивченні англійської мови в початковій школі". Вчителям англійської мови були представлені ресурси Центру для вивчення англійської мови як іноземної, методики викладання мови в школі, особливо на початковому етапі.

Керівник Центру Жирик Л.І. розповіла про можливості "Вікна в Америку", про наявні наочні матеріали (ігри, фільми, книги, електронні ресурси), які вчителі можуть використовувати при проведенні уроків і відкритих занять. Окремим розділом презентації було представлення ресурсів електронної англомовної бази даних eLibraryUSA, яку бібліотеці передплачено Посольством США в Україні.

Також було запрошено методиста з образотворчого мистецтва інституту Віталія Демківа, який подав інформацію щодо використання матеріалів про художників, картин цих художників англомовних країн при вивченні англійської мови в школі. Лекція відбувалася у формі інтерактивної дискусії, з питаннями та обговоренням проблем шкільної освіти.

 

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка