Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Флешмоб до Міжнародного дня англійської мови23 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день англійської мови. Івано-Франківський інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» разом з волонтерами провели флешмоб, суть якого полягала в наступному: працівники центру відвідали різні ресторани і кафе міста, розповіли про ресурси та послуги центру у вивченні англійської мови, донесли інформацію про те, що в Україні 2016 рік проголошений роком англійської мови. Також ми роздавали плакати, які нам надало Посольство США в Україні і які допоможуть працівникам ресторанного бізнесу в спілкуванні англійською мовою з клієнтами ресторану. На плакатах підібрано найбільш вживані та корисні фрази англійською та українською мовами.

Також ми роздавали плакати, які нам надало Посольство США в Україні і які допоможуть працівникам ресторанного бізнесу в спілкуванні англійською мовою з клієнтами ресторану. На плакатах підібрано найбільш вживані та корисні фрази англійською та українською мовами.

Такі ж плакати Посольство США в Україні розробило і для таксистів. Оскільки сьогодні наше місто Івано-Франківськ є привабливим для іноземців, особливо англомовних, тому ми також спілкувалися з водіями таксі міста, дарували їм плакати і ділилися корисною інформацією щодо вдосконалення англійської мови в нашому центрі.

Центр «Вікно в Америку», який діє в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка, має потужний потенціал для популяризації вивчення та сприяння підвищенню рівня володіння англійською мовою. У нас діють клуб розмовної англійської мови, засідання якого відбуваються кожного четверга о 16 год., клуб з перегляду фільмів мовою оригіналу, клуб ігор. Користувач знайде в центрі інформацію англійською мовою з усіх галузей знань: історії, літератури, економіки; культури, традицій, свят англомовних країн; матеріали з методики викладання англійської мови; довідкові видання: енциклопедії, словники, довідники; колекцію художніх та документальний фільмів, художні твори світової класики та сучасних письменників; безкоштовний доступ до англомовної бази даних eLibraryUSA.

Запрошуємо до нашого центру щодня з 10 до 19 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46. Телефон для довідок: 0342 532440

 

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка