Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Джек Лондон: погляд сьогодення14 січня 2016 р. в інформаційно-ресурсному центрі „Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка відбулося засідання клубу розмовної англійської мови, приурочене 140-ій річниці від дня народження видатного американського письменника Джека Лондона, найбільш відомого автора пригодницьких оповідань та романів. Цей захід проходив в рамках проголошеного Президентом України П. Порошенком проекту „Україна Speaking”: 2016 рік — рік англійської мови”.

Учасникам заходу була запропонована  книжкова виставка з фондів центру, а також невеличка вікторина, що стосувалася життя та творчості Джека Лондона.
    Після цього відвідувачі мали змогу обговорити різні питання сучасного суспільства з точки зору творів американського письменника. Були підібрані цитати з творів автора різних років, але які й сьогодні є актуальними не лише в американському суспільстві, але й для кожного соціуму взагалі.
    Ми обговорювали питання милосердя та прощення; про те, що функцією людини є жити, а не існувати; що людина без минулого не матиме і майбутнього (за твором „Мартін Іден”), про значення англійської мови; про культурні цінності різних країн („У далекій країні”) та багато іншого.
    Також учасникам заходу було запропоновано прочитати уривки з творів Джека Лондона мовою оригіналу – англійською і висловити свою думку щодо того чи іншого погляду автора.
    Ось деякі з цитат, висловлені Джеком Лондоном наприкінці 19-го – на початку 20-го століття, але які є на часі й сьогодні:
• Істинне призначення людини — жити, а не існувати.
• Милосердя не полягає у киданні кістки голодному псу. Милосердя — це коли ти ділишся з ним цією кісткою, будучи так само голодним, як і він.
• Деякі типи правди є брехнею і саме вони користуються найбільшою популярністю.
• Життя завжди дає людині менше, ніж вона вимагає від життя.

Оновлено 25-06-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка