Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

„Лемківська родина: місце передавання традиції, мови, культури”2 березня 2014 року в рамках «Лемкоклубу» у відділі літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулося спілкування учасників клубу на тему: „Лемківська родина: місце передавання традиції, мови, культури”.

   До діалогу долучилися представники різних поколінь: це Анна Кирпан, Петро Арсенич, Юлія Гомеляк, Омелян Гібей, Орест Турок, Петро Зубрей, Ігор Привиденець-Нестерук, Чуприна Аврелія. На огляд була представлена книжкова виставка.
   Проведене спілкування збагатило учасників досі невідомою інформацією, якою ділилися вони між собою. Велика пошукова робота учасників клубу дозволяє зберегти і відродити в пам’яті забуті факти з історії лемківської культури та традицій.
Лемківські зустрічі у відділі літератури з мистецтва і надалі будуть традиційними, а їх завсідників об’єднає “Лемкоклуб”.
   Незабаром у планах „Лемкоклубу” – майстер-клас із виготовлення лемківської писанки, презентації книжок та інші заходи, пов’язані з лемківською культурою.

 

Оновлено 15-06-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка