Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Співпраця. Її зміцнюють бібліотеки27 СЕРПНЯ, у день народження патрона столиці Прикарпаття Івана Франка, в обласній універсальній науковій бібліотеці, яка носить його ім'я, відбулось урочисте підписання угоди про співпра­цю з колегами воєводської публічної бібліотеки польського міста Ополє.

За словами директора франківської бібліотеки Людмили Бабій, плідна дружба між обома установами триває вже понад п'ять років. За цей період відбулось чимало цікавих подій, які сприяли зміцнен­ню українсько-польських взаємин. Завдяки налагодженим сто­сункам, іванофранківці мали можливість зустрітися з літератора­ми Польщі, а наші письменники побували в Опольському воє­водстві. Чотири роки тому, з нагоди 150-літнього ювілею І. Фран­ка, на фасадах бібліотек-партнерів встановлено меморіальні дош­ки класика української літератури та польського письменника Ста­ніслава Вінценза. Завдяки постійному обміну друкованими видан­нями, значно поповнилися фонди обох бібліотек. Надзвичайно корисним у професійному плані є вивчення досвіду роботи колег-сусідів.

Польська делегація не тільки ознайомилася з роботою голов­ної бібліотечної установи області, а й відвідала аналогічні заклади в Городенці, Богородчанах та Яремчі. У рамках візиту, відбулась ділова зустріч бібліотекарів Польщі з головою Івано-Франківської обласної ради Ігорем Олійником, заступником голови облдержад­міністрації Романом Іваницьким та начальником управління куль­тури ОДА Володимиром Федораком.

На урочистостях з приводу підписання угоди про співпрацю на наступні п'ять років, заступник голови обласної ради Зіновій Береговський похвалив „гордість нашого краю - обласну бібліотеку і її науково-інформаційний центр, наголосивши, що слід і надалі розвивати взаємовигідні дружні стосунки".

На завершення, представники обласної влади вручили дирек­тору публічної бібліотеки міста Ополє Тадеушу Хробаку медаль „За заслуги перед Прикарпаттям" третього ступеня.

Галина БРУХАЛЬ

Брухаль Г. Співпраця. Її зміцнюють бібліотеки / Галина Брухаль // Світ молоді. - 2010. - 2 верес. (№ 35). - С. 2.

Оновлено 15-08-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка