Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Бібліотечна співпраця з ОполємУ день народження патрона столиці Прикарпаття Івана Франка в облас­ній універсальній науковій бібліотеці, яка названа його іменем, відбулось урочисте підписання угоди про співпрацю на наступні п'ять років із воєвод­ською публічною бібліотекою польського міста Ополя.

В цій урочистій події, окрім представ­ників обох бібліотек, взяли участь пер­ший заступник голови обласної ради Зі­новій Береговський та заступник началь­ника управління культури ОДА Василь Тимків. Звертаючись до присутніх, 3. Бе­реговський високо оцінив обласну біблі­отеку та її науково-інформаційний центр як гордість нашого краю і наголосив, що попри не завжди світлі, на жаль, сторін­ки історії обох народів слід надалі розви­вати між ними взаємовигідні дружні від­носини.

У рамках візиту відбулась зустріч біб­ліотекарів Польщі з головою обласної ради Ігорем Олійником, заступником го­лови облдержадміністрації Романом Іваницьким та начальником управління культури ОДА Володимиром Федораком. На завершення зустрічі представ­ники обласної влади вручили директо­рові публічної бібліотеки міста Ополя Тадеушові Хробаку медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» ІІІ ступеня.

За словами директора обласної уні­версальної наукової бібліотеки Людмили Бабій, плідна дружба з воєводською пуб­лічною бібліотекою Ополя триває вже по­над п'ять років. За цей період відбулось чимало цікавих подій, які сприяли зміц­ненню українсько-польських відносин. Завдяки налагодженим стосункам, іва­нофранківці мали можливість зустрітися з літераторами Польщі, а наші письмен­ники побували з візитами в Опольському воєводстві. Чотири роки тому, з нагоди 150-літнього ювілею І. Франка, на фаса­дах бібліотек-партнерів встановлено ме­моріальні дошки класика української літе­ратури та польського письменника Ста­ніслава Вінценза. Завдяки постійному об­міну друкованими виданнями значно поповнилися фонди обох бібліотек. Поль­ська делегація також відвідала бібліоте­ки в Городенці, Богородчанах та Яремчі.

Прес-служба голови облради.

Бібліотечна співпраця з Ополєм // Галичина. - 2010. - 31 серп. (№126). - С. 2.

Оновлено 15-08-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка