Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Івано-Франківські бібліотекарі діляться досвідом з польськимиВ рамках угоди про співпрацю впродовж тижня офіційна деле­гація Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка перебувала з робочим візитом у Воєводській публіч­ній бібліотеці ім. Е. Смулкі міста Ополя (Польща).

Під час прес-конференцій, дискусій та круглих столів обговорювалися проблеми  подальшого розвитку  українсько-польських взаємин, обміну досвідом у сфері бібліотечно-інформаційних технологій, культурно-просвітницької  діяльності, партнерської співпраці Опольської воєводської та Івано-Франківської обласної бібліотек.

Члени делегації ознайомилися з основними напрямами бібліотечної справи Воєводської публічної бібліотеки, її колекцією рідкісних стародруків, рукописних фондів, картографічних надбань, мікрофільмів, а також з видавничою та соціокультурною діяльністю тощо. Крім того, члени фахової групи відвідали філії Воєводської публічної бібліотеки в м. Ополі, а саме: австрійську, музичну та муніципальну бібліотеки. Учасники української делегації також побували в районних публічних бібліотеках у містах Кенджежині-Козлі, Нісі, Пакославіце та в її філіях у Новаках та Прушіновіцах, де вивчали сучасну структурну перебудову бібліотек та їх діяльність. Активною була участь в різних зустрічах, мистецьких акціях професора Володимира Качкана, який порадував слухачів власною поезією та роздумами про українсько-польські літературні традиції.

 Людмила БАБІЙ.

Директор Івано-Франківської ОУНБ  ім. І. Франка.

 

Оновлено 23-09-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка