Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Степан Ленкавський – незламний борець за правду і свободу5 липня 2024 року у відділі краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто тематичну книжкову виставку «Степан Ленкавський – незламний борець за правду і свободу», приурочену 120-річчю від дня народження знаного українського націоналіста.

Степан Ленкавський - один із співзасновників Організації українських націоналістів, її чільний ідеолог, автор Декалогу українського націоналіста, Провідник Закордонних частин ОУН, після вбивства Степана Бандери, велична й одночасно скромна постать, яка ще до недавнього часу цілком незаслужено перебувала поза увагою сучасних дослідників українського націоналізму.

Тематична книжкова експозиція репрезентує собою твори Степана Ленкавського, які перевидані на сучасному етапі. Мова йде про оновлене перевидання творів «Степан Ленкавський. Український націоналізм. Твори у 4 томах», «Степан Ленкавський - незламний борець за правду і свободу», «Степан Ленкавський : життєвий шлях на тлі історії ОУН» упорядником яких є Олександр Сич; «Сто повстанських віршів» (упорядник - Сергій Корнецький), а також інформацію у періодичних виданнях про цю знакову постать.

Праці Степана Ленкавського мають різне первісне значення - деякі цілеспрямовано містять хронологічний виклад, інші були написані в процесі поточної діяльності ОУН і сьогодні є джерелом для її вивчення.

Аби глибше та ретельніше ознайомитися із націоналістичними ідеями Степана Ленкавського усіх охочих запрошуємо переглянути книжкову виставку «Степан Ленкавський - незламний борець за правду і свободу».

 

 

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка