Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Майстер-клас для дітей с. Медині Галицької ТГ25 червня 2024 року завідувачка відділу краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Світлана Джоголик провела майстер-клас «Фантазуємо та дивуємо» для вихованців міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей с. Медині Галицької ТГ.

В цей непростий час, коли Україна ціною життя та зусиль військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність,  підтримка особливо вразливих верств населення є дуже важливою і необхідною.

Фахівці книгозбірні завжди намагаються підтримувати дітей і творити для них радісні моменти та допомагати розвивати творчі навички.

Цього дня кожна дитина отримала набір елементів, необхідних для того, щоб із звичного паперового стаканчика створити цікавий органайзер у вигляді казкового зайчика.

Фантазуючи та експерементуючи із кольорами, формою та матеріалами, діти приступили до створення свого виробу. Запропонований майстер-клас неймовірно захопив юних учасників. Особливо вразило те, що ті, хто швидше впорались із завданням, ввічливо і щиро допомагали своїм друзям. Відчувалося, наскільки в цьому колективі діти готові надавати підтримку ближньому, допомагати слабшому.

Намагаємось розфарбовувати будні дітей яскравими враженнями та дарувати їм такі необхідні у цей непростий час хвилини радості.

Світлини

 

 

 

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка