Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Іншомовні розваги в бібліотеці19 червня 2024 року у відділі літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбувся ігровий майданчик для учнів ліцею №1 в рамках дії пришкільних мовних таборів.

Здобувачі освіти мали чудову нагоду пограти в ігри іноземними мовами  завдяки  освітнім платформам та ресурсам бібліотеки. Правильно організована гра, більше ніж яка-небудь інша діяльність, дозволяє розвивати самостійність і самодіяльність учнів, допомагає позбутися мовного бар'єру, засвоїти матеріал більш ефективно та зберегти його в пам'яті. Використовуючи цифрові сервіси та інструменти, учасники пришкільного мовного табору мали змогу не лише перевірити свої знання, але й отримали багато нової інформації в цікавій та інтерактивній формі.

Пазли, вікторини, квести, загадки - усі види цікавих ігор створили невимушену атмосферу для поціновувачів мов.

Також увазі присутніх було представлено книжкові видання англійською мовою, які обласна книгозбірня отримала у рамках ініціативи програми Українського ПЕН «Незламні бібліотеки».

Працівники відділу щиро вдячні педагогам ліцею Вірі Василишиній, Галині Карапутній, Катерині Савчук, Іванні Романів, Іванні Залевській, Ользі Павленко  та Марії Рябко за сприяння у проведенні заходу в обласній книгозбірні.

Світлини

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка