Щедрий дарунок від художника Василя Боднарчука
![](/images/posts/1711114157.jpg)
22 березня 2024 року відбулось закриття персональної виставки заслуженого художника України, професора кафедри художньої кераміки Львівської національної академії мистецтв Василя Боднарчука «Те, що надихає», яка експонувалась впродовж місяця у літературно-мистецькій вітальні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.
Висловлюємо глибоку подяку Василю Дмитровичу Боднарчуку за щедрий дарунок - картину «24 лютого 2022 р.», яка займе достойне місце в колекції художніх творів ІФОУНБ ім. І. Франка, подарованих митцями.