Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Інформаційна година для студентів-першокурсників ПНУ імені Василя Стефаника22 березня 2024 року працівниці відділу економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка (директорка – Людмила Бабій) провели інформаційну годину на тему «Цифрові технології у навчальному процесі» для студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

До головної книгозбірні завітали студенти-першокурсники спеціальності «Професійна освіта. Цифрові технології» (групи ПЦТ-11 та ПЦТ-12) разом із наставником - доктором філософії (PhD) Тарасом Паскою.

Під час екскурсії відвідувачі мали змогу довідатися про функції сучасної книгозбірні, ознайомитися з специфікою роботи її структурних підрозділів, веб-сайтом, правилами запису користувачів, а також електронним каталогом, який значно спрощує самостійний пошук необхідної літератури.

Фахівці відділу економіко-виробничої літератури наголосили на важливості використання студентами послуг бібліотеки під час свого навчання в університеті, адже у її фондах зберігаються різноманітні книги, які не завжди вдається знайти на просторах інтернету.

Майбутні спеціалісти ознайомилися із представленою   літературою, а саме виданнями з програмування та цифрових технологій: С. Гелловей «Велика четвірка. Прихована ДНК Amazon, Apple, Facebook і Google»; «Свобода в мережі. Як насправді працює Інтернет»; Сміт Д. «Думати, як Білл Гейтс»; Б. Карен «Стів Джобс. Людина, яка мислила по-іншому»; Генк Райнвотер Дж. «Як пасти котів: посібник для програмістів, які мають керувати іншими програмістами»; «Код Федорука» та багатьма іншими.

Із особливим зацікавленням присутні переглянули відеоролик про американського економіста українського походження Артура Бернса та відеоматеріал, присвячений українському літаку АН-225 «Мрія», який було знищено на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Сподіваємося, що знайомство з головною книгозбірнею залишить у студентів хороші враження, а згодом, вони обов'язково стануть нашими постійними читачами.

Світлини

 

Оновлено 12-04-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка