Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Інформаційні ресурси обласної книгозбірні для освітян21 березня 2024 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбувся методичний воркшоп «Професійне зростання педагогів в умовах цифрової освіти» для вчителів німецької мови навчальних закладів міста та області, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти.

На початку заходу виступила методистка німецької та французької мов інституту післядипломної педагогічної освіти Іванна Богоніс з презентацією  «Професійний розвиток педагогічних працівників».

Завідувачка відділу літератури іноземними мовами Ольга Войтичук розповіла слухачам курсів про інформаційні бібліотечні та онлайн ресурси, які стануть в нагоді в їхній професійній роботі. Сучасний освітній контент повинен не тільки передавати знання, але і розвивати ключові навички, такі як критичне мислення, креативність, співпраця та цифрова грамотність.

Інтеграція цифрових платформ у освітній процес активно допоможе зробити навчальний процес ефективнішим та цікавішим для здобувачів освіти, особливо з використанням елементів гейміфікації. В бібліотеці вчителі мали змогу спробувати себе у ролі гравців завдяки сучасним інноваційним  платформам.

Також педагогам було представлено можливості та ресурси з використання штучного інтелекту на уроках іноземної мови.

Висловлюємо щиру подяку методистці ІФІППО Іванні Богоніс за співпрацю та сприяння в організації заходів.

Світлини

Оновлено 12-04-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка