Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Святослав Семенюк «Визначні діячі українського походження: Державні та релігійні діячі, політики, військові»Відкрийте для себе нову книгу Святослава Семенюка «Визначні діячі українського походження: Державні та релігійні діячі, політики, військові», яка нещодавно поповнила книжкові фонди відділу загального читального залу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Видання підготовлене за сприяння державної установи «Український інститут книги» за кошти державного бюджету України та призначене для поповнення бібліотечних фондів.

Презентована сьогодні книга має на меті категорично спростувати недолугий фейк російської та німецької історіографії про «нездатність української нації до процесів державотворення», а отже, й хронічну відсутність у неї політичної еліти. Особливістю цього дослідження є те, що воно стосується не лише теренів України, Росії та Білорусі. Адже українська діаспора була і до сьогодні, в більшості випадків, присутня в Польщі, Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Німеччині, Румунії та інших країнах, ґенезу якої ще ніхто ретельно не досліджував. Тому багато біографій у цій книзі викличуть не тільки зацікавлення, а й щире здивування в читачів.

Раніше чи пізніше, але ми конче повинні відновити пам'ять про долю не тільки східного, а й західного вектора українського етносу, оскільки без цього ми ніколи не зрозуміємо багатьох загадкових сторінок європейської історії. Автор видання сподівається, що факти, наведені в довіднику, хоча б частково допоможуть у досягненні цієї благородної мети.

Тож запрошуємо всіх, хто цікавиться історією України, до відділу загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для більш глибшого та детального ознайомлення з книгою Святослава Семенюка «Визначні діячі українського походження: Державні та релігійні діячі, політики, військові».

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами.

          Семенюк С. Визначні діячі українського походження: Державні та релігійні діячі, політики, військові : [дослідження] / Святослав Семенюк ; [ред. Олена Волосевич] ; Український інститут книги. - Львів : Література та мистецтво, 2023. - 792 с.

 

Оновлено 12-04-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка