Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Тренінг «Мобільна грамотність: Робота зі смартфоном/планшетом»08 лютого 2024 року в регіональному тренінговому центрі Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка – хабі цифрової освіти відбулися індивідуальні консультації з серії запланованих тренінгів «Мобільна грамотність: Робота зі смартфоном/планшетом».

Проводили консультації бібліотекарки Марина Цюпа та Марія Ілюк, які пройшли курс навчання від Української бібліотечної асоціації, після якого бібліотеці було передано смартфон для роботи з відвідувачами.

За консультаціями звертаються люди літнього віку, які постійно користуються послугами центру. Працівниці обласної бібліотеки навчають встановлювати пароль на смартфон, щоб ні в кого не було до нього доступу; робити гарні фото та викладати їх у соцмережі; спілкуватися в месенджерах та відправляти аудіо- й відео повідомлення; знаходити інформацію; ставити фото близької вам людини на екран; купувати квитки на потяг або записуватися до лікаря, не виходячи з дому.

Така можливість для громади міста з'явилася після того, як Івано-Франківська ОУНБ ім. І. Франка приєдналася до мережі хабів цифрової освіти - місця, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності, ознайомитися з навчальним серіалом «Смартфон для батьків», де експерти навчать, як користуватися смартфоном: інтернет, дзвінки, обліковий запис Google, мобільні додатки, безпека, налаштування «під себе» та користь у побуті.

            

Оновлено 21-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка