Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Бібліотечні послуги для безперервного професійного розвитку вчителя англійської мови09 лютого 2024 року в партнерському центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбулася онлайн подія – Профі-студія для вчителів англійської мови навчальних закладів міста та області, які проходять дистанційний курс підвищення кваліфікації в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (відповідальна – Косенко Ю. В., методистка англійської мови).

Темою лекції була «Рамка безперервного професійного розвитку вчителя англійської мови». Лектор - Жирик Л. І., координаторка проєкту.

Рамка є путівником для планування професійного розвитку щодо покращення педагогічної майстерності вчителів, розроблена Британською Радою та Міністерством освіти і науки України в рамках проєкту «Післядипломна освіта вчителів англійської мови». Цей документ об'єднує професійні цінності, фахові уміння учителя та життєві уміння.

Основними користувачами Рамки безперервного професійного розвитку вчителів є: вчителі - для самоаналізу та самооцінки свого професійного розвитку; керівники шкіл - для об'єктивного оцінювання учителів; методисти - для розробки курсів ІППО.

На лекції вчителям були подані онлайн ресурси для роботи над підвищенням своєї кваліфікації і для використання в роботі з учнями, надані Посольством США в Україні. Також були представлені бібліотечні інформаційні ресурси - методичні посібники, настільні ігри, електронні бази даних.

 

Оновлено 21-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка