Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Вернісаж бібліотечних інновацій08 лютого 2024 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка за сприяння методистки інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Уляни Чупрунової відбулося інтерактивне заняття «Вернісаж бібліотечних інновацій» для шкільних бібліотекарів.

Завідувачка відділу Ольга Войтичук  представила огляд діяльності шкільних бібліотек за кордоном та надала безліч порад як впроваджувати у шкільне життя цікаві бібліотечні інновації, використовуючи нестандартні ідеї, новітні послуги та оригінальні проєкти.

Фахівцям бібліосервісу необхідно перебувати у постійному пошуку нових форм роботи, розширювати професійний світогляд та бути конкурентноспроможними у цифрову епоху. Інноваційному розвитку бібліотек сприяють нові інформаційні технології, із впровадженням яких здійснюються стратегії переходу від традиційних форм роботи до новітніх.

Увазі присутніх було представлено, як за допомогою освітніх платформ і додатків проводити цікаві заходи.

Наприкінці заходу шкільні бібліотекарі не тільки стали учасниками онлайн-ігор, але і дізналися, як створювати їх самостійно.

Працівники відділу щиро вдячні методистці інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Уляні Чупруновій за організацію зустрічі.

Світлини

Оновлено 22-02-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка