Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Гостьовий онлайн-захід для педагогів02 лютого 2024 року відвідувачі партнерського центру «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка, вчителі англійської мови ліцеїв міста та області взяли участь у онлайн-заході від Американського дому в Києві. Це – чудова можливість для українських вчителів та освітян дізнатися про додаткові навчальні матеріали та ресурси, які допоможуть зробити заняття більш цікавими та інтерактивними.

Під час заходу учасники взяли участь в унікальній віртуальній екскурсії мистецькою колекцією американського музею Crystal Bridges, що в Арканзасі (США). Разом з колегами-педагогами з України ми ознайомилися з різними проєктами, навчальними ресурсами та інструментами музею, які можна використовувати на уроках, а також дізналися, як організувати екскурсії для учнів за допомогою кваліфікованого персоналу музею.

Музей пропонує широкий спектр виставок та експертність у полі американського та світового сучасного мистецтва, а також надає ресурси та можливості через мистецтво навчати різноманітним дисциплінам, а саме науці, математиці, американській історії, креативному письму та іншим. Музей Crystal Bridges - один з провідних художніх центрів у США.

Ця віртуальна екскурсія призначена для вчителів та освітян, які перебувають в Україні або працюють з українськими учнями, і проводиться англійською мовою.

Світлини

Оновлено 22-02-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка