Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Поетичні візії Галини Турелик1 лютого 2024 року в рамках культурно-мистецького проєкту «Ювілей: Особистість» у відділі краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто ювілейну книжкову експозицію, приурочену творчості відомої поетеси, журналістки, членкині Національної Спілки письменників України Галини Турелик.

Народилася письменниця 2 лютого 1949 р. в м. Львові. З 1958 року проживає на Прикарпатті, де й сформувалася як творча особистість, оскільки зуміла поєднати в своєму житті, здавалося б, непоєднуване: активну журналістську та редакторську працю з немеркнучими спалахами поетичного слова.

Після закінчення факультету журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка працювала в редакціях районної газети «Прапор перемоги» та обласної газети «Прикарпатська правда», редактором молодіжної газети «Комсомольський прапор». Багато років її діяльності пройшли в активній журналістській роботі, праці в журналі «Перевал» на посаді першого заступника головного редактора.

Творча дорога Галини Турелик почалася ще у 1966 р. За першу поетичну збірку «Посіяний промінь» молоду журналістку приймають в Спілку письменників України. Відтак було 20 років активного життя в літературі, підсумком яких стали поетичні книги «Три зернини», «Вечірні бджоли», «Зелене багаття», «Новосілля», «Між альфою й омегою», «Монолог», «Бурштинова ватра», «Здвиження».

Поетеса є лавреатом декількох літературних премій, серед яких - обласна премія імені Василя Стефаника.

Усіх шанувальників поетичного слова запрошуємо до обласної книгозбірні для глибшого знайомства з творчістю відомої прикарпатської поетеси, яка представлена на тематичній книжковій виставці «Поетичні візії Галини Турелик».

 

Оновлено 22-02-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка