Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

«Рукодільські фестини: краса своїми руками»16 листопада 2023 р. у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної бібліотеки ім. І. Франка з нагоди Всесвітнього дня рукоділля розгорнуто виставку-інсталяцію «Рукодільські фестини: краса своїми руками».

Рукоділля - мистецтво створення власноруч унікальних і оригінальних шедеврів. Воно має важливе практичне значення, а здобуті навички часто стають у пригоді у повсякденному житті.

Для багатьох людей - це сфера діяльності, яка допомагає реалізувати себе, приносить насолоду, є чудовим способом отримати цілий каскад приємних і позитивних емоцій та відволіктися від повсякденної рутини. Творча праця розвиває вміння зосереджуватися, а також виступає ліками від стресу й різноманітних життєвих негараздів.

Сьогодні авторські подарунки користуються великою популярністю, адже є свідченням турботи про рідних і близьких. Крім того, такі речі доповнюють інтер'єр оселі та створюють особливу атмосферу домашнього затишку.

Виставка-інсталяція «Рукодільські фестини: краса своїми руками» ознайомить відвідувачів із запропонованими ілюстрованими виданнями, допоможе вдосконалити свою майстерність і втілити в життя всі творчі задуми.

Родзинкою виставки є колекція виробів, створених працівницею відділу економіко-виробничої літератури Ганною Паскою. Серед експонатів - вишиті подушки, ґердани, квіти та дерева з бісеру, бантики для волосся зі стрічок, новорічні прикраси із фоамірану, картини з кавових зерен тощо.

Запрошуємо усіх бажаючих до головної книгозбірні області, щоб поринути у захоплюючий світ рукоділля!

 

Оновлено 12-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка