Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Участь ІФОУНБ ім. І. Франка у вебінарі «Модерування розмовних клубів. Як навчати української мови в розмові?»10 листопада 2023 року фахівці відділу соціокультурної проєктної діяльності Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка взяли участь у вебінарі «Модерування розмовних клубів. Як навчати української мови в розмові?», проведеного освітньою платформою Є-Мова. Лекторкою виступила Оксана Гордійчук, викладачка і методистка з унікальним та багатим досвідом проведення безкоштовних курсів з української мови та розмовних клубів для дорослих, авторка навчальних програм.

Зараз активно проводяться розмовні клуби у бібліотеках, книгарнях тощо. Такий розмовний клуб діє і в нашій обласній книгозбірні. Окремі організації створюють навчальні клуби з української мови. Це хороша тенденція для поширення, популяризації та доступності української для широкої аудиторії охочих покращити своє мовлення. Тому Є-мова поділилася досвідом та організувала заходи на цю тему.

Під час вебінару учасники отримали відповіді на такі запитання: як організовувати роботу розмовних клубів, яке змістове наповнення такої діяльності, яким має бути якісне й продуктивне модерування розмовного клубу, якими мають бути основні навички модератора засідань, які теми обирати до обговорення, а які категорично не варто піднімати.

Є-мова - це освітня платформа, яка пропонує курси з української мови, надає можливості для навчання, навчає української та створює курси з української мови.

Світлини

Оновлено 21-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка