Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Вільямс Р. «Дизайн. Книга для недизайнерів»Фонд відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнився новим виданням – книгою Робіни Вільямс «Дизайн. Книга для недизайнерів».

Пропонуємо увазі читачів книгу Робіни Вільямс «Дизайн. Книга для недизайнерів». Це незамінна книжка для кожного, хто потребує швидкої невідкладної допомоги у створенні будь-якої графічної продукції.

Як зробити візитівку й оформити резюме, правильно розмістити текст на плакаті, дібрати відповідні шрифти і кольори - ці навички стануть вам у пригоді, навіть якщо не плануєте будувати кар'єру графічного дизайнера.

Досвідчена авторка майстерно додає до фактажу теорії численні наочні приклади, ілюстрації, вправи та безцінні поради. Завдяки цьому книжка цілком здатна замінити вступний курс з графічного дизайну.

Дане видання призначене для всіх, хто повинен щось створювати, але  не має дизайнерського досвіду і відповідної освіти. В книзі описано чотири основні засади, які використовують чи не в будь-якому якісному оформленні, а саме - «наближення», «вирівнювання», «повторення», «контраст». Вони чіткі і конкретні. Якщо ви дотримуватиметеся цих принципів, ваша робота матиме вигляд більш професійний, упорядкований, цілісний і цікавий.

Сьогодні друкують і оприлюднюють значно більше, ніж раніше. І кожен, хто випускає рекламу, буклет чи книжку, сподівається: його твір прочитають. Читачі бажають, щоб важливе було викладене виразно, тому важливе треба вміти виділяти.

Завдяки цій книзі легко можна засвоїти рекомендації та секрети професіоналів, і тоді ви зумієте звичайне оголошення чи робочу презентацію перетворити на дієвий інструмент для досягнення вашої мети і втілення найсміливіших ідей.

Тож запрошуємо до нашої бібліотеки усіх зацікавлених даною тематикою для більш детального ознайомлення з новим виданням.

 

Вільямс Р. Дизайн. Книга для недизайнерів / Робін Вільямс ; пер. з англ. Ю. Шекет. - Харків : Віват, 2022. - 240 с. : іл.

 

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка