Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Бібліотека як осередок виховання естетичного смаку засобами декоративно-прикладного мистецтваВідеопрезентація, створена фахівцями відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, демонструє, як засобами декоративно-прикладного мистецтва можна впливати на виховання естетичного смаку.

Україна є розвиненою незалежною європейською державою з давньою історією та традиціями, і сучасні соціально-економічні процеси у країні зумовлюють гостру необхідність духовного оновлення суспільства.

Бібліотека, завдяки співпраці з творчими людьми краю, має можливість проводити та долучатись до організації різнопланових заходів мистецької тематики і репрезентувати культурно-мистецьке надбання Прикарпаття. У всезагальній народній культурі важливу роль відіграє декоративне мистецтво - широка галузь мистецтва, яка художньо-естетично формує матеріальне середовище, створене людиною. До нього належить один із видів - декоративно-прикладне мистецтво.

Цікаві форми роботи бібліотеки дають можливість естетично виховувати і формувати особистість, сприяти її всебічному розвитку, засобами декоративно-прикладного мистецтва залучати охочих до ціннісної народної культури, до етичних основ народного світорозуміння.

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка пропонує ознайомитися з власним досвідом виховання естетичного смаку засобами декоративно-прикладного мистецтва та його популяризації.

 

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка