Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Інтерактивна дискусія у співпраці з професором Богданом Губалем6 та 7 вересня 2023 р. працівники відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у співпраці з професором ННІМ ПНУ ім. В. Стефаника Богданом Губалем провели для студентів навчально-пізнавальну дискусію.

Фахівці відділу літератури з питань мистецтва ІФОУНБ ім. І. Франка в рамках співпраці з викладачами Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводять різнопланові формати заходів. Цього разу у стінах бібліотеки було організовано для студентів другого та четвертого курсів спеціалізації «Дизайн середовища» екскурсію бібліотекою; ознайомлення з її структурними підрозділами та фондами; перегляд тематичної книжково-ілюстративної виставки; огляд експозиції «Композиція в дизайні середовища» робіт студентів другого курсу спеціалізації «Дизайн середовища» ННІМ ПНУ ім. В. Стефаника; міні-пару, яку провів професор ННІМ ПНУ ім. В. Стефаника, заслужений діяч мистецтв України Богдан Іванович Губаль для своїх студентів та жвавого обговорення результативності заходу такого формату.

Зустріч виявилась продуктивною. Студенти почерпнули багато корисної інформації, також отримали завдання від свого викладача, зокрема, перед групою Д-23 було покладено завдання на тему «Рапортна композиція», а студенти групи Д-43 мають виконати «Проєктування інтер'єрів торгових закладів».

Ми щиро вдячні професору Богдану Губалю за співпацю та студентам, що стали читачами бібліотеки.

Світлини

 

Оновлено 12-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка