Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Михайло Жирохов «Зброя перемоги»Фонди Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнилися надзвичайно актуальним на сьогоднішній день виданням Михайла Жирохова «Зброя перемоги».

Книга Михайла Жирохова стане цікавою кожному свідомому читачеві, який прагне знати, чим наші незламні воїни знищують і проганяють ворога з території України.

Не вперше наша держава стикнулася з навалою окупантів, але саме тепер, у цій війні, на нашому боці весь цивілізований світ. Після повномасштабного вторгнення українська армія у боротьбі з російським агресором взяла курс на західне озброєння. І цей процес уже неможливо зупинити.

Презентоване видання - найповніший довідник з озброєння та військової техніки, що застосовують наш захисники на передовій. У книзі подано яскраві фотографії та докладний опис бойових характеристик найрізноманітніших видів зброї українського і світового зразка.

За словами автора «постачання новітнього озброєння від союзників стало важливим, а на нинішньому етапі фактично визначальним чинником у боротьбі проти московської навали...»

Найновітніша зброя, найсучасніша розвідка, військовий досвід найдосконаліших армій, а головне - сила правди й незламна воля до свободи, що палають в українських серцях, допоможуть завдати удару по ворогу і приведуть Україну до перемоги.

Запрошуємо усіх бажаючих у відділ економіко-виробничої літератури, щоб дізнатися більше про озброєння та військову техніку ЗСУ!

 

Жирохов М. Зброя перемоги / М. Жирохов. - Харків : Віват, 2023. - 256 с.

 

Оновлено 21-04-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка