Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Сенфорд Мейснер «Про акторську професію»Шановні наші читачі, пропонуємо Вашій увазі нове унікальне видання - український переклад книги Сенфорда Мейснера «Про акторську професію», яке поповнило фонд відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Презентована книга є надзвичайно важливою в світі акторської майстерності. Найціннішим у житті кожної людини є зустріти книгу, котра буде справжнім дієвим інструментом, а особливо для акторської професії. Мета цієї книги - надати інструменти побудови самого себе у житті, а потім уже в професії актора. Не так багато є справжніх авторських дієвих інструкцій для акторської професії, бо найбільш правдивим текстом є саме людське життя і його щоденно розгорнута книга.

Сенфорд Мейснер (31.08.1905 - 02.02.1997) - американський актор, театральний педагог, відомий як розробник акторської «техніки Майснера» (або «техніки Мейзнера»), заснованої на «реальності дії» і зануренні у партнера, та на розвитку можливості до імпровізації й тотальної відкритості.

При створенні техніки Сенфорд, ґрунтуючись на системі Станіславського, включив до неї авторські вправи, які розвивають здатність до імпровізації, звільнення емоцій, відчутті себе тут і зараз. Акторська гра - це не вигадка, а природна реакція актора на те, що відбувається. Техніка Мейснера складається із трьох основних компонентів, які працюють разом: емоційна підготовка, повторення та імпровізація.

Цінність цього унікального видання полягає у тому, що тут конкретно йдеться про найголовніше - центр уваги актора, яким є об'єкт-тіло як фундаментальний інструментарій з усіма рівнями розвитку, задіювання і впливу. Неодмінною перевагою даної книги є виховання та розвиток цілком універсальної самодостатньої особистості актора здатної само-собою-творитися та само-собою-організовуватися.

Ця монографія не про те, щоб стати цікавим актором, а про те, щоб стати дієвою справжньою людиною, щоб прийняти те, ким ти є насправді, не турбуючись про те, що про тебе думають інші навколишні люди.

Презентоване видання стане дієвим акторським путівником і дуже корисною кожному справжньому актору-початківцю у великій пригоді знаходження себе через насолоду відкриття дивовижних таємниць акторської професії Сенфорда Мейснера у контексті багаторічного, продуктивного досвіду великого майстра світового мистецтва.

Завітавши до нашої бібліотеки у відділ літератури з питань мистецтва, Ви можете детально ознайомитися із запропонованим виданням.

Мейснер С. Про акторську професію : монографія / С. Мейснер ; переклад українською та редакція Романа Бажана. - [Місце публікації не визначене] : Видавець Василь Рогів, 2023. - 236 с.

 

Оновлено 28-09-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка