Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Пастернак М. Галицька ера. Збірка пісень.Шановні поціновувачі вокально-хорового мистецтва! Пропонуємо вашій увазі збірку вокальних творів композитора Мирослава Пастернака „Галицька ера”, яка поповнила фонд відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

До нової збірки «Галицька ера» відомого на Прикарпатті композитора, диригента і фольклориста Мирослава Пастернака увійшли твори вокально-хорового жанру, а також пісні для дітей дошкільного і шкільного віку та юнацтва.

Збірка складається із семи розділів: «Прийшло Різдво в Галичину», «Під небом України», «Грані любові - сумні й веселкові», «Кохання вічна таїна», «Івано-Франківськ - місто давнє й молоде», «Знову звучить сонет», «Галичини надія й майбуття».

Музична мова цих пісень проста, щира і доступна. В них відчувається галицький колорит і шарм, на яких хорові колективи, вокальні ансамблі і співаки-солісти легко будуть вдосконалювати свою виконавську майстерність.

Дана збірка має на меті задовольнити потребу в доборі репертуару регентам парафіяльних хорів для розвитку духовної культури, викладачам і студентам вищих і середніх музичних навчальних закладів у практичному матеріалі, учителям музики і співів загальноосвітніх шкіл у естетичному і патріотичному вихованні дітей, а також любителям і шанувальникам української пісні.

Тож, завітайте до нашої бібліотеки для більш детального ознайомлення з пісенною збіркою Мирослава Пастернака «Галицька ера».

Пастернак М. Галицька ера. Збірка пісень. / М. Пастернак. - Івано-Франківськ : ЯРИНА, 2021. - 180 с.

 

Оновлено 21-09-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка