Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Незрівнянний світ краси Назарія ЯремчукаШановні читачі! Пропонуємо вашій увазі літературно-художнє видання Михайла Маслія «Незрівнянний світ краси Назарія Яремчука», яке поповнило фонд відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Ця книга - про Назарія Яремчука. Про людину-легенду з надзвичайно скромною, щирою і відданою вдачею. Людину, наділену Талантом. Юнак, до якого прийшла слава у неповні 20 років. Виконавець, з яким працювали багато композиторів і поетів України. Красень, в якого була закохана мало не вся жіноча аудиторія. Співак, голос якого зачаровував, зцілював, будив у душах і серцях найкращі почуття. Патріот, який до останнього дня не зрадив рідну землю - кохану Буковину. Багато ще можна розповісти про Назарія Яремчука. Він передчасно пішов у вічний світ, залишивши незагоєну рану в серцях шанувальників його таланту. Голос, який тепер співає у небесному хорі...

Видання «Незрівнянний світ краси Назарія Яремчука» присвячене 30-й річниці Незалежності України, здійснене за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та Українського інституту книг. Це величезна колективна праця.

Книга адресована залюбленим в українську пісню, музику, слово...

Тож запрошуємо всіх зацікавлених до відділу літератури з питань мистецтва  обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для ознайомлення з даним виданням.

  Маслій М. Незрівнянний світ краси Назарія Яремчука М. Маслій. - Чернівці : Букрек,  2021. - 397 с.

 

 

Оновлено 25-11-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка