Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

«Інтелектуальний продукт вчених, винахідників і раціоналізаторів Прикарпаття» (2021)Пропонуємо увазі наших читачів черговий щорічний каталог найвагоміших винаходів, корисних моделей, промислових зразків і раціоналізаторських пропозицій Галицьких кмітливців – «Інтелектуальний продукт вчених і винахідників Прикарпаття» (2021), який поповнив фонди Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Дванадцяте видання Каталогу - це продовження відомостей про напрацьований інтелектуальний продукт нашими краянами у 2021 році, який спрямований на підвищення творчої активності, обміну досвідом між вченими, винахідниками, самодіяльними авторами та обдарованою молоддю.

Видання знайомить користувачів бібліотеки та усіх зацікавлених з пріоритетними напрямками інноваційної діяльності у вищих навчальних закладах Івано-Франківська, зокрема:

Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу,

Івано-Франківського національного медичного університету,

Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника,

Університету Короля Данила.

У книзі також висвітлюється широкий спектр інтелектуальних здобутків провідних промислових підприємств та організацій нашого міста.

Традиційно у Каталозі міститься матеріал Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. У цьому випуску - розповідь про відкриття у головній книгозбірні краю Авторського книжкового фонду Заслуженого раціоналізатора України Богдана Середюка.

Завітавши у відділ економіко-виробничої літератури, Ви зможете більш детально ознайомитися з виданням, яке пропонується Вашій увазі:

 

Інтелектуальний продукт вчених і винахідників Прикарпаття : щорічний каталог найвагоміших винаходів, корисних моделей, промислових зразків і раціоналізаторських пропозицій Галицьких Кмітливців / Обл. орг. Т-ва винахідників і раціоналізаторів України [та ін. ; редкол. : Б. І. Середюк та ін.]. - [12-е вид.]. - Івано-Франківськ : [б. в.], 2021. - 176 с. : рис., іл.

 

Оновлено 28-05-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка