Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Володимир В`ятрович «Нотатки з кухні «переписування історії»»Відкрийте для себе книгу Володимира В`ятровича «Нотатки з кухні «переписування історії», яка нещодавно поповнила книжкові фонди відділу загального читального залу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Презентована книжка не про переписування історії. Вона - про спроби українців написати історію власної держави. Звільнитися з полону думок «старшого брата» й досягнути справжньої незалежності - коли можеш розповідати свою історію від першої особи. Як історію України, а не Росії, Польщі чи ще когось на нашій землі.

У виданні історик Володимир В'ятрович зібрав низку власних публікацій - від початку 2000-х до нашого часу - та доповнив їх сучасним наративом. Це статті, колонки, інтерв'ю, у яких ідеться про національну ідентичність, Голодомор, визвольну боротьбу й «людей волі», Помаранчеву революцію і Євромайдан, матеріали під грифом «цілком таємно», які одного дня стали «цілком нетаємними». Значну частину цієї історії автор ретельно дослідив, а ще частину - допомагав творити.

Ось чому це книжка про минуле - авторове, українців, минуле загалом, про історію як history і story, про колективне й особисте.

Для більш глибшого ознайомлення з виданням, запрошуємо вас до відділу загального читального залу нашої книгозбірні.

Чекаємо на зустріч з вами.

 

 

         В'ятрович В. Нотатки з кухні «переписування історії» / Володимир В'ятрович. - Київ : Наш Формат, 2021. - 522 с.

 

Оновлено 17-01-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка