Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

„Правда і міфи про щеплення”Сьогодні, коли ми знову перебуваємо перед загрозою чергової хвилі захворювання Covid-19, особливо актуальною для всіх є інформація про вакцинацію. Тому пропонуємо розповідь про нову книжку з фонду відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, яка тематично наближує до найглибших питань здоров’я, ідентичності і протиріч між рішеннями прихильників чи противників щеплення та суспільством. Це – пошукове дослідження „Імунітет. Правда і міфи про щеплення” американської письменниці Еули Бісс, викладачки Північно-Західного універститету. Авторка цієї книжки сміливо руйнує стереотипи про щеплення, апелює до історії та літератури, вміло пов’язує реальність і міфологію.

Вакцинація розділила світ на два табори: одні вважають, що щеплення рятує, інші - навпаки. То хто ж має рацію? Як вакцинація впливає на імунітет? А санітайзери й антибактеріальне мило? Що буде з нами і рідними, якщо не вакцинуватися?  Відповіді на ці та інші запитання знаходимо у презентованій книжці, а ще у ній є те, чого бракує більшості видань про щеплення, - щирої людяності. І це безцінно, бо за купою цифр і наукових фактів ми часто забуваємо, що імунізація має насамперед гуманістичну мету.

Тож запрошуємо до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка: книгу Еули Бісс „Імунітет. Правда і міфи про щеплення" можна запитувати у відділі абонементу.

 

                   Бісс Е. Імунітет. Правда і міфи про щеплення / Еула Бісс ; пер. з англ. А. Калинюк. - Київ : Наш Формат, 2020. - 198 с.

 

Оновлено 12-08-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка